arka kepçe ve remork

grnt144p.jpg

grnt145.jpg

grnt146n.jpg

Ynt: arka kepçe ve remork

nailyetek link=topic=23709.msg194143#msg194143 date=1247308499' Alıntı:
Elina sağlık kardeşim. Güzel kareler, fakat kepçe arkadayken boşaltmak biraz zor oluyo değilmi.?
nail abi onun çözümünü buldum ben römork la kepçe yi zıt hale getiriyorum yani geriye giderken yanaşacağım yere tam sağ yada sol yapıp yanaşıyorum lastik römorkun okuna tam dayanmadan hidroliği kaldırıyorum römorkun kepçede römorkun temas edebilkeceği alan dışına çıktığı için problem olmuyor teşkler abi yorumun için

kepçeyi tam kaldır,kepçe hortumunun traktör çıkışına vana koy kepçeyi kaldırdığında vanayı kapa traktöre yağ gelmesin kepçeden.damperli remoğun hortumunu ikinci traktörün çıkışına tak kaldırdığında traktörden yağ remoğa gitsin hem kepçe takılığken remoğun damperini de kaldırmış olursun.
biz bu şekilde yapıyoruz.

başak 2073 link=topic=23709.msg194185#msg194185 date=1247324380' Alıntı:
kepçeyi tam kaldır,kepçe hortumunun traktör çıkışına vana koy kepçeyi kaldırdığında vanayı kapa traktöre yağ gelmesin kepçeden.damperli remoğun hortumunu ikinci traktörün çıkışına tak kaldırdığında traktörden yağ remoğa gitsin hem kepçe takılığken remoğun damperini de kaldırmış olursun.
oda mantıklı bir çözüm tabiki

başak 2073 link=topic=23709.msg194185#msg194185 date=1247324380' Alıntı:
evet arkadaş haklı .