yorgunum dostlar

Ynt: yorgunum dostlar

samsunbafra link=topic=23773.msg194828#msg194828 date=1247515252' Alıntı:
atilla bey bafra toprağı traktörü bitirir.yeni nesil traktörlerin 20 sene sonrasını düşünemiyorum
komşunun , ford 5000 liğini çok kullandım ...pullukta yorum yapmayacağım ama römork ta mf 398 den aşağı kalmaz... yeterki kafayı diksin....

Harmanda tohum çekerken amcamın 5000lik ile benim 85i kullandık..İkisindede iki römork yaklaşık 12 ton vardı...Benimkiyle 5 servis attıktan sonra denk geldi, forda geçtim...Ne yalan söyleyim adrenalinim tavan yaptı ilk inişte, frene dokununca önü arkası başka yere oynadı, bisiklet gibi bu iş, 4 seriye koyup gaza asılınca rahatladı makine, korku falanda kalmadı sonra :D

ozan_06 link=topic=23773.msg194841#msg194841 date=1247516334' Alıntı:
Harmanda tohum çekerken amcamın 5000lik ile benim 85i kullandık..İkisindede iki römork yaklaşık 12 ton vardı...Benimkiyle 5 servis attıktan sonra denk geldi, forda geçtim...Ne yalan söyleyim adrenalinim tavan yaptı ilk inişte, frene dokununca önü arkası başka yere oynadı, bisiklet gibi bu iş, 4 seriye koyup gaza asılınca rahatladı makine, korku falanda kalmadı sonra :D

Ama şunuda ekleyeyim, ben 5 servis atana kadar o iki servis atabildi :D

Karaman ' da böyle traktör gören olursa hemen biri yanındakine sorar.

-' ulan birader bu moturun saabı ölmüşmü la ne olmuş ne itmişler buna böyle la'. :D

Ford bi başka. Bir gözü yere baksada koy mazotu işe devam o kaportalar eğri büğrü olmuş çıkar at gitsin. :D Ford öylede yakışıklı durur.