3600 serisi MF ler agco

Model Capacity Max. hp* (kW) Version
ISO TR14396 @ *2150 rpm - A = Standard, F = Fruit/Vineyards
MF 3625 3.3 litre 69 (51) A/F
MF 3635 3.3 litre 80 (59) A/F
MF 3645 3.3 litre 92 (68) A/F
MF 3655 3.3 litre 100 (74)

yeni massey fergusonları inceledim.dün ingilterye mail atmıştım sısu motorlar hakkında mf lerde peformansı yakıtı gücü ve dayanıklılıgı hakında bugün aradılar istanbuldan bir yetkili ile yarın yüzyüze görüşecegim.
sısu motor hakında bilgisi olan varmı.fillandiye üretimi ve patentli, mf ler eski konumunu alır bilmeme fiyatları uygun gibi kesin bir şey yok ama çok iddalılar gibi geldi bana .mf bayagı bir degişmiş 4 vites seçenekli yandan vitesli vs.vs

Ynt: 3600 serisi MF ler agco

köylü link=topic=23797.msg195104#msg195104 date=1247592500' Alıntı:
jondereyi durdura bilir gibi geliyor bana çünkü MF nin pazarını jondere iyi yakalıdı.bayagı bir rekabet olcak gibi tüm traktörleri etkileyecek gibi

[size=14pt]sen ne yapacaksın seni etkilemiş gibi erkunttan mf ye geçiş mi yapacaksın ? :)
aslında newholland baya td serisiyle kan kaybetti gibi mf zaten piyasada yok bi boşluk var piyasada bu dogru.. yerli markalar daha yeni yeni tutulmaya basladı... acıkcası bu yeni mfler uygun olursa baya etkiler yerli markalarımızı.. ama ben yine yerli sermayenin kazanmasından yanayım..
[/size]

arkadaşlar bugün cuma hayıtrlı olsun herkese mf yetkilisi ile bugün nasip oldu görüştüm çok olumlu bir görüşme oldu.traktörler hakında genel bilgi çok güzel.yeni bir anlayış olacagı kesin.düşük faizli banka kerdileri yolda.10 güne kadar açıklanacak mış banka isimleri.ben biliyorum ama şuan sır.diyelim.garanti yedek parça servis konusunda çok çarpıcı şeyler olacak dedi arkadaş.şuan elinde uzelden geçme uzel markasıyla satılan garantisi bitmeuyen tüm traktörler garanti kapsamında servis ve bayilerle baglantıya geçilmesini söyledi.traktörler ingiltere fransa çıkışlı.sısu motor hakkında ve 3600 5400 serisi ilk etapda satışa sunulacakmış.ESKİ MF ŞANZUMANLARI TARİH OLMUŞ.YENİ ŞANZUMANlar takılmış.çok uzun ömürlü motor lar olacakmıi 2.el konusunda alım garantisi ve deger kazanma garantisi olacak ve çok şey ülkede degişecek dedi mf yetkilisi.yazılı olarak verdiğim bir çok soru yakın zamanda cevablanıp bana yönlendirilecek bu radan bilgi verecegim.
şimdilik bu kadar.

guzeş paylasım ankarada kı bayı yenı mf lerden 8-10 tane getırmıs.. bayada degısık bısıler fakat pek yaman bıseye benzıyorlar 6400 serısındekı nazıklık yok cok saglama benzıyorlar...suan herkes bı arayıs ıcınde aslında bence mf ler boslugu dolduramaz cunku pek sıcak bakan yok seklını degıstırdıklerı ıcın yabancı gelıyor

valla ne söyleyim benim ilgimi çekiyor bu hafta sonu ve hafta içinde 3635 liğin kabinlisini ve kabinsisini almayı düşünüyorum.önce tarlada deneyecegiz.5 li 14 pullukla tüm tarla peformansını deneyecegiz.yakın zamanda.geçer not alırsa 2-3 adet almayı düşünüyorum.ailecek

ha burada bazı arkadaşlar der çiftçi zor durumdaydı hani zarar ediyordu diye bilir.ürün para etmiyordu diye bilir.elimizdeki eski traktörler var.onları verecegiz.aslında alma taraftarı degilim ben ama babamı ve kardeşimi yenemedim.adamlar saman yapıyorlar biçer döverleri var demekki para var.hasatdan degil bundan emin olabilirsiniz.

haırlısı olsun ugurludanmı alcaksın bahsettıgın modeller nasıl mekanık mı denemekte faydavar ne oldu erkuntlarımı vercekler... sızde o zaman 6-7 traktor olcak fazla dıılmı aslında...

üç erkunt var 80 lik 4x4 kabinli ve lüks.birini sattık.42800 liraya verdi kardeşim.traktörde sorun yok memnunuz erkuntdan erkuntun tek sorunu servis yedek parça çünkü servis kaliteli degil.herzaman söylüyorum parça fabrika tekelinde ve pahalı ha arıza yapmıyor AMA genel bakım için sorun oluyor servis.alacagım traktör serveti her konuda geçmesi lazım.yeni dizayn erkuntlar 65000 lira yaklaşık ama mf 3600 50000 lira karar bu yüzden yukarıda belirtim 2.el garantisi yedek parça garantisi ve temini servis heryerde var avantaj tabii.5 kardeşiz birde babam var 6 herkes ayrı ama alımda satım da bir alınacak malda kararda birlik var. bu arada sattıgımız erkunt 80 lik kabinli 2006 model 800 saate.idi.ilk erkuntu alnlardanız kahrımızı çekiyor erkunt.
traktörden şikayet yok memnuniyet var.bakacaagız testi geçerse 3600 serisi mf 12 maddelik soru yazdık ellerine verdik cevab nasıl gelecek bekliyorum.yüzyüze görüşme ve imajları inandırcı.çok şey degişecek piyada galiba görelim.

abi iyi güzel bi paylaşım teşekkürler peki 3635 in fiyatı tam olarak ne kadar ve 3600 serisinde bi sürü vites seçeneği sunuluyo acaba fiyat farkı ne kadar olur 12+12 vites ile 24+24 vites arasında ?

kabinsis 50000 lira kabinli klimalı 55000 civarında fiyatlar tam oluşmamış bu sadece konuşmada geçti.gerçek fiyat bu hafta belirlenecek.yani bizim alacagımız fiyat genel fiyatı tam bilmiyorum.aslında sıfır alımına karşıyım.çogu kimse alamaz yetkili piyasa çok ölü çok olumsuzluklar var hububat fiyatlarının düşüklüğü bizleri de vurdu diyor.tüm traktör ler için geçerli.ama bizimki,ler saman yapıyorlar.ellerinde geçen yıldan sarkma paralaarıdaa var.alıyorlar inanını 10 köy var çevremizde kimse tarım krediye ve banlaya olan borcunu ödemiyor ödemeyecek aşırı birde dolu oldu.çünkü arpa çok düşük durumlar kötü.

ben sahsen ital 80bg guçündeki bi traktöru 50bin ytl ye mf snin satacagını düşünmüyorum.. artı erkuntun yedek parcası pahalı biraz evet ama bunlarınkinın daha ucuz olacagınıda sanmıyorum sonucta yerli degil bunlar uzeller gibi olmayacak.. şanzumanı harika görunuyor.. ama tarlada görmek lazım.. max trokunu belirtmemişler ama 1100le 1400 arasındaymış bu guzel yakıtı az olacak demek ki.. lastikleri alışılmış mf lerden farklı olarak ayagına buyuk ayak kabı degilde küçük giyinmeyi tercih etmişler 16.9R30 80 bg traktör için.. artı kabin tabanı duz degil sanzuman cıkıntısı mevcut.. motoru tier3 intercoller... traktörun agırlıgı ve torku nekadar ? bence cok tutmaz bu traktör tarlada cok cok iyi bi performans göstermesse bu haliyle diger markalardan cok farkı yok bence.. piyasadaki diger yeni traktörlerin hepsinde aynı özellikler var hatta newholland ın t4000 serisi cok daha konforlu ve donanımlı diye düşünüyorum onunda fiyatı cok pahalı tabi... tabi son söz tarlada söylenir.. ön gösterge paneli falanda sıradan bi artısı yok.. yakından görmek lazım kataloga bakarak bu yorumları yapabildim :) yedek parcası ucuz olurmu bilinmez sonucta ital marka...

türkiyeye iki model dört tip gelecekmiş şimdilik 5400serisi ve 3600 serisi biri fransız biri ingiliz fillandiya italya karışımı daha detaylı bilgi bu hafta içinde belli olacak.3600serisi sısu 5400 serisi perkıns yalnız ülkemizdeki eski mflerde fransız lar güzel ve saglam 188 168 lerde bu var ben biz bunları yıllarca kullandık.genelde arka yani şanzuman kısmı fransız. bazende sadec bloklar ve kovanlar fransız oluyordu.3600 serisinin detaylı teknik bilgileri gelecek bana.5 li 14 inc pulluk gücü hakkında bilgi istedik tüm performansları çok idael ve süper deniliyor.tabi denenmeyince birşey yok.yalnız şundan eminim ve gerçek 3635 in tek çekeri 50000 3625 çift çekerde 50000 kabinsiz.bu gerçek ilk liste fiyatı.kabinlisi farklı olur tabii.yalnız kabinsizler 12x12 kabinli 24x24 tavsiye özel olarak 24x24 vites seçenekli olnlarını tercih et dediler bana.daha görmedik canlısını debrej olmadan basmadan vites degiştirme oalnagı mevcut.fiyatlar uygun olmak zorunda şoyle bir bakıyorum
erkunt,başak,tümosan,jondere.mf,uzel.üniversal.fıat,valtra,landini.kubato,hattat,same,carrao,ithal stayr,daha niceleri bu ülkede satacakları kim sayısı belli alıcısı belli artık neredeyse fiyatlar uygun olmak zorunda istedikleri kadar fiyat artınsınlar.bir zamanların şahini doganı torusu renosu degil artık.tarım ve tarım sektörü küçülüyor nufus azalacak avrupa birliği yasaları ve hükümet politikalrı bunu gösteriyor.artık 500bin hurda traktör var bu ülkede fikri ve söylemi tutmayacak.
şu bir gerçek bunu herkes bilmeli çiftçi kazanmadığı sürece traktör fabrika be bayileri ithalatçıları çok hayaller kuracaklar bana öyle geliyor.hem kalitede hem yakıtda hem fiyatda hem hizmette çetin rekabetler olacak olmalı.kaybetme sırası onlarda

rekabet şart özellikle yerli firmaların fiyatları cok yuksek... yeni mflerden birinin fiyatını ögrendim 3635 sanırım 80bg 3silindirli kabinli klimalı olanının fiyatı 69bin tl imiş ama daha kesin degil sanırım fiyatlar traktör gelmemiş henuz bayiye..

ankarada var.ama biz deneme yapacaktık.erkunt servet ve 3635 i ama hala gelmediler arıyorum cevab vermiyorlar.sorun ne bilmiyorum ama yalancı konuma düştüm bir çok insanı güvendirdik ama hala ses yok.

köylü link=topic=23797.msg203260#msg203260 date=1249898291' Alıntı:
ankarada var.ama biz deneme yapacaktık.erkunt servet ve 3635 i ama hala gelmediler arıyorum cevab vermiyorlar.sorun ne bilmiyorum ama yalancı konuma düştüm bir çok insanı güvendirdik ama hala ses yok.

valla inşallah gelir denersiniz kameraylada cekip sitede paylaşırsanız harika olur.. ama fiyatları sanırım cok ucuz degil pahalı kimsi 69bin diyor kimisi 77bin diyor 3635 için.. bu fiyatlar yeni bi traktör için pahalı.. sonucta yeni bi marka mf yedek parcası buyu şuyu ital olacak eski mf ler gibi düşünmemek lazım.. parca sıkıntısı bile yaşatabilir.. sonuıcta buda risk..