işte kral bu

Ynt: işte kral bu

Konuda tartışılacaksa kilitliyorum herkez sakin olsun herkezin makinesi kendine iyidir bu kadar basit okan bey lütfen yorumlarınızda alaycı tavır takınıp da konuyu ben başlatmadım demeyin rica ediyorum
okan6445 link=topic=23835.msg198079#msg198079 date=1248290240' Alıntı:
ya nedemessin hakkaten taçsız kral
Bu msj daki alaycı tavrı 5 yaşındaki çocuk bile anlar etmeyin eylemeyin din kardeşiyiz

paylaşım için teşekkürler güzel videolar olmuş

same baya zorlanıyor bence önünün kalkmaması lazım ön kelkınca direk 2 çekere düşüyor o zamanda çiftç çekerin bir anlamı kalmıyor toprakta kurakmış anlaşılan

eline sağlık

ya tabiki ben same ve deutz kulnanıyorum ve çok memnunum ustune tanımıyorum herkesin görüşüne saygı duyarım ama insanlar uyansın artık yakıt bi dünya olmuş ve benim bakinarım yakmıyor slm

nailyetek link=topic=23835.msg223757#msg223757 date=1256318664' Alıntı:
Kralın Patenti Ağır Abi ' mizde ki MF 265 S e aittir..:D Yedek kral da bendedir.. Same gerçekten ' Asılıcı Bir Makina ' ya benziyor.. Paylaşım için teşekkürler..
ağır abinin kralla senin krala laf yok abi *098*- *098*-

nail abi sen merak etme senin kralın yedeğide bendeki şampiyon köyde bizim motora şampiyon diyorlar güçç*-* güçç*-* 2-3 hafta önce çıktı bu lakap maktada ağaçlarla biraz fazla güreşteği için diyorlar ;D ;D

ya ben okadar mototor kullandı ama same gimisinigörmedi bence hçmi çifceker önününü sameden başkası kaldıramaz oyuzden kaldıramaz bende yüzdenbumotorları tercih ettim

same gibi traktör mü var memlekete düşük yakıt üstün çekiş gücüne sahip bende de same explorer 90 lık var 14 senedir hala kullanıyorum tek yakındığım nokta kabini 97 yılında orjinal kabin olmadığı için sonradan takma kabin vardı tabi o da işe yaramadı kabini söktüm şimdi tenteli olarak hala kullanmaktayım yalnız same top 90 lık almayı düşünüyorum bu seri hakkında bilgisi olan varsa lütfen bilgilendirsin...