Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

'mübarek mirac kandilinin tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını dilerken sizlere de sağlıkhuzur mutluluk ve başarı getirmesini yüce allahtan niyaz ederim.sevgi ve saygılarımla''

Ynt: Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

insomnia link=topic=23951.msg197264#msg197264 date=1248105746' Alıntı:
Geçte olsa herkezin kandili mübarek olsun kandil harifesinde ve gecesinde yaşanan bu rezilliğin son bulması temennisiyle
neden ortalığı karıştırmaktan başka bir şey bilmiyorsunuz ? olay kapandı bitti daha ne istiyorsunuz?
siz demi nasipleneceksiniz ne yapacaksınız

lütfen bu konuda bana cvp yazmayın eğer bi probleminiz varsa özel msj atın!

dennizs link=topic=23951.msg197305#msg197305 date=1248110057' Alıntı:
neden ortalığı karıştırmaktan başka bir şey bilmiyorsunuz ? olay kapandı bitti daha ne istiyorsunuz?

klavyeye kelepçe vurulabilir ama beyinlere fikirlere asla unutma bırak insanlar istediğini yazsın özgünlük çerçevesinde kurallar içerisinde özelden yazılacak şeyler çoktan geçti

insomnia link=topic=23951.msg197314#msg197314 date=1248110652' Alıntı:
klavyeye kelepçe vurulabilir ama beyinlere fikirlere asla unutma bırak insanlar istediğini yazsın özgünlük çerçevesinde kurallar içerisinde özelden yazılacak şeyler çoktan geçti
özgürlük mü kaldı...

dennizs link=topic=23951.msg197305#msg197305 date=1248110057' Alıntı:

buarada nasip derken muadilin olan 22 yaşını kullanarak yaz derim çünkü ben 22 nin altına inemem saygıyı ve dürüstlüğü kaybetmeden yazılan herşeye hodri meydan müteakibinde kendime ve bu siteye değil küfür 4400 tane mesajımda argo kullanmamaya özen göstermiş bir birey olduğumu ifade ederim

insomnia link=topic=23951.msg197314#msg197314 date=1248110652' Alıntı:
Ben ne klavyenize kelepçe vuracağım nede fikrinize ama sizin yaptığınız sadece ortalığı karıştırmak başka hiç birşey değil !!!!

atilla link=topic=23951.msg197317#msg197317 date=1248111031' Alıntı:
özgürlük mü kaldı...
atilla efe sizin özgürlüğünüz mü kısıtlandı ?? size 3 akşamdır anlatıyorum nedenini siz anlamakta ısrar ediyorsunuz lütfen artık şu meslenin aslını öğrenin anlayın yalvarıyorum size

insomnia link=topic=23951.msg197319#msg197319 date=1248111191' Alıntı:
buarada nasip derken muadilin olan 22 yaşını kullanarak yaz derim çünkü ben 22 nin altına inemem saygıyı ve dürüstlüğü kaybetmeden yazılan herşeye hodri meydan müteakibinde kendime ve bu siteye değil küfür 4400 tane mesajımda argo kullanmamaya özen göstermiş bir birey olduğumu ifade ederim
Ben hiç bir zaman dürüstlüğümden de saygımda da taviz vermedim sayın erkan !!! bir insanın zekasıyla yaşı bir değildir evet sizin hosri meydan dediğiniz zamanları da gördük bir laf soyleyip ortalıktan kaybolduğunuzu da !
4400 msjzda yazdıklarınızın bazılarında argo dan daha fazla şeyler yazdınız!!!

şimdi yemek yemeğe gidiyorum sakın ha ortalıktan kaybolduğumu sanıp da 10 larca msj atmayın burdayım!

dennizs link=topic=23951.msg197329#msg197329 date=1248111567' Alıntı:
Ben ne klavyenize kelepçe vuracağım nede fikrinize ama sizin yaptığınız sadece ortalığı karıştırmak başka hiç birşey değil !!!!
atilla efe sizin özgürlüğünüz mü kısıtlandı ?? size 3 akşamdır anlatıyorum nedenini siz anlamakta ısrar ediyorsunuz lütfen artık şu meslenin aslını öğrenin anlayın yalvarıyorum size
Ben hiç bir zaman dürüstlüğümden de saygımda da taviz vermedim sayın erkan !!! bir insanın zekasıyla yaşı bir değildir evet sizin hosri meydan dediğiniz zamanları da gördük bir laf soyleyip ortalıktan kaybolduğunuzu da !
4400 msjzda yazdıklarınızın bazılarında argo dan daha fazla şeyler yazdınız!!!

şimdi yemek yemeğe gidiyorum sakın ha ortalıktan kaybolduğumu sanıp da 10 larca msj atmayın burdayım!

bizde buradayız deniz bey ayrıca afiyet bal şeker olsun

İnsomnia tokmağın tozlanmış anlaşılan.. Aldın eline tokmağı yine çal bakalım davulunu.. Şu konuya bile 1 gün önceki olayı karıştırıp bulaştırabiliyosun o elindeki tokmak helal sana..