jdye hindistan diyen maseyciler

slm arkadaşlar jd ye hindistan malı diyorlardı maseyciler şimdi kendileri hindistan malı kullanmıyorlar vede eskilerden iyi diyolar gülesim geldii........

Ynt: jdye hindistan diyen maseyciler

arkadaşlar nerde üretilirse üretilsin sonuçta ordaki işçilik ucuz olduğu için firmaların hepsi başka yerlerde üretim yapıyo..bu traktörün kalitesinden yana bi şey fark ettirmez diye düşünüyorum...hindistanda üretilince malemeden çalmıyolar herhalde...

ben kullanıyorum hindistan malı ama diger türk malınıda alman malınıda iki sfer eskitir diye düşünüyorum.adamlar taş gibi motor yapmışlar kırılacak diye aklına gelmesin...

sonuçta jd yani sağlamdır daha önce kullanmadım ama mfnin hindistan yapısı motorlarını hiç beğenmedim valla tafeyi kırmızıya boyayıp iteklemişler..uzelin yaptığı 240s i inceledim bence çok güzel..eski mfler gibi değil valla daha güzel çalışıyo eskileri patır patır çalışıyodu bu daha güzel..

cubuklu06 link=topic=23972.msg197455#msg197455 date=1248118849' Alıntı:
sonuçta jd yani sağlamdır daha önce kullanmadım ama mfnin hindistan yapısı motorlarını hiç beğenmedim valla tafeyi kırmızıya boyayıp iteklemişler..uzelin yaptığı 240s i inceledim bence çok güzel..eski mfler gibi değil valla daha güzel çalışıyo eskileri patır patır çalışıyodu bu daha güzel..
turbo war yenilerde ondan olması lazım..