SAME hastası BARACK OBAMA

Ynt: SAME hastası BARACK OBAMA

waybe parasız reklam işte...hattatada başbakan bindi ama....başbakanla falan olcak iş değil yani anlıcanız....kalite warsa reklama gerek yok..kullanan yapar zaten firmadan çok reklamını :D

nforcer link=topic=23991.msg204228#msg204228 date=1250190727' Alıntı:
waybe parasız reklam işte...hattatada başbakan bindi ama....başbakanla falan olcak iş değil yani anlıcanız....kalite warsa reklama gerek yok..kullanan yapar zaten firmadan çok reklamını :D
evet hakikaten bedava reklam yani adamlar kaliteyi bulduktan sonra işte peşi böyle gelir.ne yaparsan yap işi benimseyerek yapacaksın,haa bizimkiler yapazmı,yaparlar ama illaki bir eksik çıkarırlar yani biyerden çalarlar......ben fotoşoptan anlamam ama senin yaşında bir oğlum var bu işi o ayarlamış.. obamayada yakışmış yani.......

samsunbafra link=topic=23991.msg204239#msg204239 date=1250191282' Alıntı:
evet hakikaten bedava reklam yani adamlar kaliteyi bulduktan sonra işte peşi böyle gelir.ne yaparsan yap işi benimseyerek yapacaksın,haa bizimkiler yapazmı,yaparlar ama illaki bir eksik çıkarırlar yani biyerden çalarlar......ben fotoşoptan anlamam ama senin yaşında bir oğlum var bu işi o ayarlamış.. obamayada yakışmış yani.......
kahwede habire küfredilen bi malı kimse güwenip almaz..bizin burda birisi bi 65-80dtk aldı memnun bir iki kişi bindi gördü sonra kıyamet kadar aldı millet...ama o adam ha bire söyseydi memnun olmayıp kim alırdı o motordan...
sizin çocukta meraklı o zaman bu işlere...bu ülkede en kalabalık yaş grubu 90 lılar galiba....

samsunbafra link=topic=23991.msg204291#msg204291 date=1250194062' Alıntı:
kursa yazdırdım .tabi girecek mecbur okuyacak,yoksa doğru tarlaya
walla babamda bana öle dedi okumak zor geldi tarlayı seçtik..pişmam değilim ama bilgisayarın b sinden anlamayan adamlar üniwersite diploması aldı..ona yanarım....yani artık herkez bilgisayardan anlıyo sadece bilgisayar değil tabi işin içinde elektronikte giriyo....