Landwirtschafts Simulator 2009 Menü Türkçe(John Deere)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sqnygh.jpg

http://www.file-upload.net/download-1776195/dataS.rar.html

şifre:www.trakkulup.net

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2009 Menü Türkçe(John Deere)

Bende sorunsuz çalışmakta belkide kırık olduğu içindir.Her iki menüyüde rahatlıkla kullanıyorum
Hatta 3.üncü menüde çalışmaktayım

arkadaşlar bişey sorcam bictiğimiz hasatları nereye satıyoz yada nasıl para kazanıyoz yardım edin para kazan mayo bilen varsa söylelin lütfen

YAHU ALLAHINI SEVEN BENİM GİBİ ANLAMAYANLARA ANLATSIN ....ŞU SİTEYİ HERGÜN GEZİYORUM SİTENİN YARISINI İNDİRDİM BİR TANESİNİ DAHA ÇALIŞTIRAMADIM.....ŞİMDİDE TÜRKÇE MENÜYÜ İNDİRDİM .....HİÇ BİR YERDE YOK ...ARKADAŞLAR KAMYONLARIN HEPSİNİ İNDİRDİM TIK YOK ALLAH İÇİN BİRİ BARİ SATIN ALMA BÖLÜMÜNE GELSEYA....FORUMDA YAMA VE ARAÇ YÜKLEMEYİ OKUMADIM EZBERLEDİM...OLMUYOR BE ABİ OLMUYOR BİRİ PM ATSIN BENİM MAKİNAYA TEAM WİEWER İ AÇIYIM BİRİNİ BARİ GÖSTERSİN BE DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ OLMUYOR...OLMUYOR

juniorsone link=topic=24008.msg221858#msg221858 date=1255530969' Alıntı:
YAHU ALLAHINI SEVEN BENİM GİBİ ANLAMAYANLARA ANLATSIN ....ŞU SİTEYİ HERGÜN GEZİYORUM SİTENİN YARISINI İNDİRDİM BİR TANESİNİ DAHA ÇALIŞTIRAMADIM.....ŞİMDİDE TÜRKÇE MENÜYÜ İNDİRDİM .....HİÇ BİR YERDE YOK ...ARKADAŞLAR KAMYONLARIN HEPSİNİ İNDİRDİM TIK YOK ALLAH İÇİN BİRİ BARİ SATIN ALMA BÖLÜMÜNE GELSEYA....FORUMDA YAMA VE ARAÇ YÜKLEMEYİ OKUMADIM EZBERLEDİM...OLMUYOR BE ABİ OLMUYOR BİRİ PM ATSIN BENİM MAKİNAYA TEAM WİEWER İ AÇIYIM BİRİNİ BARİ GÖSTERSİN BE DEĞERLİ FORUM ÜYELERİ OLMUYOR...OLMUYOR

Burda videolu anlattım.İndir ve yamaların nasıl eklendiğini izle

sanırım ben anlatamadım video ile anlatmışın da onları da yapınca olmuyor................yani soru videola yaptınız mı ? değildi .soru olmadığıydı....anlatılanları yaptım.......tekrar sildim oyunu tekrar yükledim.....yine anlatılanı yaptım....olmadı.....VİDEO YUDA SEYRETTİM....KEŞKE TÜRK FİLMİ KOYSAYDIN DAHA FAYDALI OLURDU

juniorsone link=topic=24008.msg222521#msg222521 date=1255784650' Alıntı:
sanırım ben anlatamadım video ile anlatmışın da onları da yapınca olmuyor................yani soru videola yaptınız mı ? değildi .soru olmadığıydı....anlatılanları yaptım.......tekrar sildim oyunu tekrar yükledim.....yine anlatılanı yaptım....olmadı.....VİDEO YUDA SEYRETTİM....KEŞKE TÜRK FİLMİ KOYSAYDIN DAHA FAYDALI OLURDU

Bi dahaya erol taş filmi eklerim..

bu erol taş zihniyetli kafayı at önce....daha sonra da filimciliğe felan soyunma bırak filimleri rejisörler yapsın sen bu foruma üye isen forumda paylaşım yapmak istersen paylaşırsın....isteyen alır isteyen almaz...adı üstünede PAYLAŞIM ...onun için bu tür paylaşımları yaparken de teşekkür de gelir bi naneye benzemiyo fikri de gelir ..BUNLARI SANA BÖLÜM SORUMLUSU ANATMASI LAZIM DI ... ben senin fikirlerin beynine değilde çenene vurduğu için onun işini yapmaya kalktım BÖLÜM SORUMLUSUNDAN ÖZÜR... ah.. bak forumda özür de dileniyo üstelik hiç biryerin eksilmiyo

Sen marstanmı geldin..
paylaşımdan bahsederken önce form için ne kadar yardımcı oldun yada hizmet verdin ona bak ondan sonra başkalarınının konularını eleştir tabii bilgin varsa yoksada izle..

Belgelerim\My Games\FarmingSimulator2009\mods
indirdiğin araç zip dosyalarını bu klasorun içine at sora satın almak yerinden alabilirsin

arkadaşlar selamüleyküm çok ilginç diyologlarda acaip komiksiniz zuha-*-s tartışma ortamından baya uzak hehheh. ))).kızmayın ama ben yeniyim bana da anlatacanız olum bu oyunu :( yeni aldım bugün kurcamda... benle uraşan varmı :S HOOP...:D.bu çiftçilik oyunları çok güzel oluyor daha önce joh deere drive green i oynadım süper yhaa
[/img]

alihan77 link=topic=24008.msg224661#msg224661 date=1256822561' Alıntı:
arkadaşlar selamüleyküm çok ilginç diyologlarda acaip komiksiniz zuha-*-s tartışma ortamından baya uzak hehheh. ))).kızmayın ama ben yeniyim bana da anlatacanız olum bu oyunu :( yeni aldım bugün kurcamda... benle uraşan varmı :S HOOP...:D.bu çiftçilik oyunları çok güzel oluyor daha önce joh deere drive green i oynadım süper yhaa
[/img]
Aleykümselam....Arkadaşım üslubuna biraz dikkat et istersen.Kimse sana zorla birşey öğretmek zorunda değil.Birşeyler öğrenmek istiyorsan rica yolunu dene !...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...