Landwirtschafts Simulator 2009 Menü Türkçe(John Deere)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2009 Menü Türkçe(John Deere)

alihan77 link=topic=24008.msg224661#msg224661 date=1256822561' Alıntı:
arkadaşlar selamüleyküm çok ilginç diyologlarda acaip komiksiniz zuha-*-s tartışma ortamından baya uzak hehheh. ))).kızmayın ama ben yeniyim bana da anlatacanız olum bu oyunu :( yeni aldım bugün kurcamda... benle uraşan varmı :S HOOP...:D.bu çiftçilik oyunları çok güzel oluyor daha önce joh deere drive green i oynadım süper yhaa
[/img]
Sen önce türkceyi düzgün konuşmayı dene..

SelamınAleyküm bu oyunda mısır tarlalarıda awr onları neyle biçicez yada onları neyle toplucaz bunu bilen warmıı

Arkadaşlar ben bir şey merak ediyorum yamaları indirdim kurdum birazdan türkçe yamayıda idireceğim çalışıyorlarda merak ettiğim şeybu oyunda başka ürünler vesatış yerleri mevcutmu sadece oyundaki ürünlerimi ekip biçiyoruz satıyoruz.

Size Bir İyilik Yapam xD

Ben kaydedilmiş oyunda hızlı bir bakış vardı geçen gün ve dosyalar benim hızlı arama 'değerler herhangi bir' Para bulamadık. Ancak sizin LS09 içine, genellikle benzer bir şey: C: \ Program Files \ Tarım-Simulator 2009 (İngilizce sürümü için) veya C: \ Program Files \ Landwirtschafts-Simulator 2009 (için kurulum dizinine gitmek yapmak için başka bir yol Almanca versiyonu).

Burada 'veri' klasörüne gidin ve bir 'storeItems' adlı XML dosyası bulun. O ve Not Defteri ile açın sağ tıklayın. Burada mağaza makineleri için tüm değerlerdir. Ben çok, bir yedekleme farklı bir konuma bu dosyanın bir şey chaning önce yapmak, böylece orijinal geri bir şeyler yanlış giderse koyabilirsiniz öneriyorum.

Şimdi, kodu bu oyun öğenin fiyat söyler bir satır göreceksiniz her öğe için. Bu gibi görünmelidir:

<price> 30.000 </ fiyat>

Şimdi, eğer bu değer 1 olarak, yalnızca £ 1 ödemeniz gerekiyor / 1 Euro oyun bu makine satın değiştirin. Eğer tüm makineler için bunu başlangıç para en pahalı makineleri yüzlerce satın edebilecektir.

selamun aleyküm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bu oyunu çok sevdim ama türkçe yamasını indirdim inş çalışır almancadan bıktık zaten ....:D bide arkadaşlar bu oyunu ilk haritasında tarlaları biçiyoruz falan iyi hoş ta yalnız oyunu save edemiyorum nereden oluyor bilen varmı acaba ...şimdiden tşk .....saygılar....

slm arkadaşlar ls acaba level atlama yada yeni bir çiftlik alma varmı bide mission modunda oynadıgın zaman orda bazı bilgiler felan veriyor marketde felan böyle sera gibi bir yer var acaba orda karier moduna geçtigimizde o seredan veya marketten nasıl gelir saglayacağız.

kardeş limana götür orada dökme yeri var ' Q ' yani kasa işareti çıkınca Q a bas dökülür :)

johon dereyi bizede at o zaman bide biz karar verelim öledeğilme kardeşler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...