tohumluk bugday kalburlarken çektigim fotolar

Ynt: tohumluk bugday kalburlarken çektigim fotolar

Buğdayın cinsi nedir? Ve hangi bölgede ekim yapıyorsunuz? Muhtemelen Raksil ile ilaçlamışsınız herhalde ortalık kıpkırmızı olmuş

güzel resimler sefa bu makinanın aynısından bizim köyede geliyo 3 yıl buna hazırlattık tohumu pek hoş değil saat hesabı çalışıyo helezonu kısıyı iyice saat yazdırıyo tabi ben geri açıyorum ama beğenmedik son zamanda..burda bi makina daha var çok daha teferruatlı o çok güzel hazırlıyo tohumu hemde ton hesabı yapıyo biz ona hazırlatacaz artık bu çok zahmetli oluyo..bu makinanın fiyatıda 8 milyarmış galiba bi kaç yıl önce öyle dedilerdi

cubuklu06 link=topic=24013.msg197436#msg197436 date=1248118036' Alıntı:
güzel resimler sefa bu makinanın aynısından bizim köyede geliyo 3 yıl buna hazırlattık tohumu pek hoş değil saat hesabı çalışıyo helezonu kısıyı iyice saat yazdırıyo tabi ben geri açıyorum ama beğenmedik son zamanda..burda bi makina daha var çok daha teferruatlı o çok güzel hazırlıyo tohumu hemde ton hesabı yapıyo biz ona hazırlatacaz artık bu çok zahmetli oluyo..bu makinanın fiyatıda 8 milyarmış galiba bi kaç yıl önce öyle dedilerdi
aga bizimkide ton esabı çalışıyo ister kıssın ister açsın ama fark etmiyo tohumu güzel temizliyo ben mem nun kaldım açıçık çası

nforcer link=topic=24013.msg197423#msg197423 date=1248117089' Alıntı:
daha erkenden..bizdaha hasatları bitirmedik...bune acele böle...paylaşım için teşekkürler...
yok be arkadaşım ben bi kişi daha köyü ve cvar köylerin ekinini bitirdik tarlalarda sap bile kalmadı açıkçası artık nadas opereasyonu başlar pek yakında