130 ve torunum

Ynt: 130 ve torunum

Abi..çiftçilik kalabalık aileleri sever..ne güzel genç yaşta gelin sahibi olmuşsun..birde torun..gerçi kendini biraz yaşlanmış hissetmişsindir ama değer..tarladan geleince; gelin hanım şöyle bir kapıda karşılayıp; ' babacığım; çaymı istersin, yoksa sofrayımı hazırlayayım..? ' dediğinde, baya bi mutlu olursun heralde... ne dersin.?

nailyetek link=topic=24031.msg204739#msg204739 date=1250336550' Alıntı:
Abi..çiftçilik kalabalık aileleri sever..ne güzel genç yaşta gelin sahibi olmuşsun..birde torun..gerçi kendini biraz yaşlanmış hissetmişsindir ama değer..tarladan geleince; gelin hanım şöyle bir kapıda karşılayıp; ' babacığım; çaymı istersin, yoksa sofrayımı hazırlayayım..? ' dediğinde, baya bi mutlu olursun heralde... ne dersin.?
Nail kardeş sanki sende dede olmuş gibi konuşuyorsun bilmiyorum belkide torunun vardır,dediğin gibi biraz yaşlı hissediyorum kendimi,ama çok tatlı eve geldiğimde yorgunluğumu alıyor....yorumlarına teşekkürler,allah herkese nasip etsin torun görmeyi

samsunbafra link=topic=24031.msg204804#msg204804 date=1250359695' Alıntı:
Nail kardeş sanki sende dede olmuş gibi konuşuyorsun bilmiyorum belkide torunun vardır,dediğin gibi biraz yaşlı hissediyorum kendimi,ama çok tatlı eve geldiğimde yorgunluğumu alıyor....yorumlarına teşekkürler,allah herkese nasip etsin torun görmeyi
amin cümlemize...hayırlı evlat ve hayırlı torunar nasip etsin...

samsunbafra link=topic=24031.msg204804#msg204804 date=1250359695' Alıntı:
Slm. Yok abiciğim yaşım daha genç sayılır. 1971 doğumluyum...kızım 7.sınıfa gidecek, oğlumda 4.sınıfa.. fakat ben babamla beraber çalıştığım için biliyorum bu konuları.. ama orta okul arkadaşlarımdan torun sahibi olanlar var, ama ben ilkokula 5 yaşımda başlamışım...