ERKUNT TRAKTÖRLERİNE UYGUN KALİTELİ EKİPMAN VE YEDEK PARCA....

04.10.2008
4,134
195

[size=10pt]ARKADASLAR BENCE ERKUNT KENDİ TRAKTÖRLERİNE ÖZEL EKİPMANLARIDA KÖKLU FİRMALARLA YAPIP KENDİ TRAKTYÖRLERİNE GÖRE AYARLATIP SATSIN.. EKİPMAN ALIRKEN ARASTIRMA YAPMAK ZORUNDA KALMAYALIM..
MESELA HAVALI RÖMORK FRENİ İÇİN TERTİBAT VAR AMA HAVALI FRENLİ RÖMORK BULMAK ZOR.. ARANIZDA HAVALI FRENLİ RÖMORK KULLANAN VARMI.. BENCE COK YARARLI OLUR.. BUNLAR BENİM DÜŞÜNCELERİM... ERKUNT ZATEN KALİTELİ AYNI KALİTEDE EKİPMANDA SAGLASIN.. HEM ERKUNT KAZANSIN HEM ÇİFÇİ.. BEN ,SERVET 80 E BİLİNCSİZCE GİDİP İNCE MAZEME 4 PULLUK ALIP SONRA PULLUGUN İKİ BACAGINI PARCALAYIP PULLUKCUYA GETİRDİGİNİ GÖRDUM ADAMIN.. PULLUGUN FİYATI 2.500YTL YAZIK.

FABRİKADAN DİREK PARCA FİYATLARINI ÖGRENEBİLMEYİZ HERPARCA İÇİN DAHA ŞEFAF OLSUN....
İNTERNETTEKİ SİTESİ DE DAHA GUNCEL OLSUN İSTİYORUM..
COKMU SEY İSTİYORUM ARKADASLAR ERKUNT KULLANICISI OLARAK.....
[/size]

Ynt: ERKUNT TRAKTÖRLERİNE UYGUN KALİTELİ EKİPMAN VE YEDEK PARCA....

yani traktöre göre pulluk ws. ekipmanda üretilse daha iyi olur..pulluk alırken o otururmu, bu uyarmı diye düşünmeye gerek kalmaz we araçla en werimli şekilde işçilik yapılır...

Ynt: ERKUNT TRAKTÖRLERİNE UYGUN KALİTELİ EKİPMAN VE YEDEK PARCA....

arkadaşlar güzel bir fikir ama hemen oluşacak bi durum değil öncelikle arz talep meselesi başı çekiyor...bunun için arge çalışması ,çiftçilerle toplantı konferans erkuntu olan insanlarla birebir görüşme hatta toprak yapısı o ilin fiziki şartları göz önünde bulundurarak çalışma yapıp sonra erkuntun bu işe girip girmiceğine karar vermesi lazım ( ERKUNT fabrikası benim olsa ben öyle yapardım :) )
ha nolur en kötü ihtimal fabrika traktörü satarken şunu yapabilir kullanım kitapcığı gibi extradan birde erkunt ekipman kitapcığı altında toplayabilir biraz açarsak bu kitapta satılan traktör mesale servet 80.4
güc tork bilgileri şanzıman hidrolik bilgileri ilk sayfada olucak
peşinden

pulluk,diskaro ,çizel ,ilaç makinası,gübreleyici,remork vesayre

başlıcak örneğin pulluk ekipmanı

çok ağır ve engebesi çok topraklarda 3 lü 15-16 numara
döner pulluk 4 lü 10 numara
profil pulluk 4 lü 13 numara

remork tek dingil azami 8 ton
ilaçlama makinası azami 800 kg lık gibi böyle bi kitapcık yayınlansa güzel olurdu ama erkuntun arge çalışmasından ve kamoyu araştırmalarından sonra kitapcıgın son sayfasına da ( bu değerlendirmeler fabrikamızca müşteriye tavsiye amaçlıdır).. deyip sorumluluğu üzerinden atması lazım :8