MERİÇ' LERİN BUĞDAY HASATI VE BİZİM MEDION 340 İŞ BAŞINDA 2009....!!!

20/06/2009

Arkadaşlar bu fotoğraflarda MEDION 340' ı buğday hasatında göreceksiniz. Meriç' lerin buğdaylarını biçiyoruz. Her yıl ilk Meriç' ler hasata başlar. Bu yılda gelenek bozulmadı. Köydeki en yüksek verimi bu yıl Meriç' ler aldılar. Ekinleri geç ektikleri için hastalığa yakalanmadılar. Ekinleri çok güzeldi. Fotoğraflarda Meriç' lerin DAF' ı göreceksiniz. Yanında da arkadaşlarının Valtra 6400 yardım için bekledi....;)

Vidyolar....;)
http://www.dailymotion.com/video/x9v7dz_claas-medion-340-buyday-bycyyor-200_auto

http://www.dailymotion.com/video/x9v7hg_claas-medion-340-buyday-bycyyor-200_auto

http://www.dailymotion.com/video/x9v7qu_claas-medion-340-buyday-hasatinda-k_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS.....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: MERİÇ' LERİN BUĞDAY HASATI VE BİZİM MEDION 340 İŞ BAŞINDA 2009....!!!

Slm..CLAAS ın olduğu herkare benim için ayrı bi güzel..Paylaşım için teşekkürederim..Kolay gelsin..bereketli olsun..Erkan..

Yorumlar için sağolun arkadaşlar.... Devamı gelecek...;)

nailyetek link=topic=24174.msg198456#msg198456 date=1248384898' Alıntı:
Slm..CLAAS ın olduğu herkare benim için ayrı bi güzel..Paylaşım için teşekkürederim..Kolay gelsin..bereketli olsun..Erkan..

Selam. Sağolasın. ilgin için ben teşekkür ederim...

-silivrilimeriç- link=topic=24174.msg198471#msg198471 date=1248409815' Alıntı:
Süper resimler Erkan Abi...İlerleyen günlerde daha süperlerinide görecez galiba... :D

İlerleyen günlerde kanola var. Onları merakla bekleyin....:D

Süper resimler Erkan abi.Bizim Medion bu sene yara aldı biraz.C510 yazısının olduğu yeri ağaca vurduk yamuldu.Bi de dikkat ediyorum sizin tarlaların etrafında ya çöplük,ya elektrik direği ya böyle fabrika yada yol var.Tam böyle tarla var mı sizde?

tavaslı_okan link=topic=24174.msg198535#msg198535 date=1248433719' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler sap kıyıcıyı iş başında galiba

Kıyıcı hiç durmadıki...:D

<<B.Özyurt>> link=topic=24174.msg199438#msg199438 date=1248710772' Alıntı:
Süper resimler Erkan abi.Bizim Medion bu sene yara aldı biraz.C510 yazısının olduğu yeri ağaca vurduk yamuldu.Bi de dikkat ediyorum sizin tarlaların etrafında ya çöplük,ya elektrik direği ya böyle fabrika yada yol var.Tam böyle tarla var mı sizde?

Geçmiş olsun Berk. Bizim tablalarla yollarda gitmek çok zor oluyor. Bizde çoğu yere sürttürüyoruz. Çok dikkat etmek lâzım. Bizim buralarda normal tarlalarda var. Fakat böyle direkli, fabrika yanı yada taşlı tarlalarda var. Bölgeye göre değişiyor. Meriç ' lerin tarlaların geneli fabrika alanlarına yada bina olan kesimlere yakın ondan da biraz fotoğraflarda fazla gözüküyor...:D

eline sağlık erkan,bereketli olsun,mükemmel ötesi fotolar çekmiişin her zaman ki gibime ,arşive ekliyorum...

bereketli olsun arkadaşlar ... meriçede selamlar ... 'alipaşalıerkan' paylaşımı ... zevkle izledik ... ilgi ile takip ediyoruz...

sadece trakklup değil ... tüm dünya tanıyor artık seni ... eline sağlık ... sana tavsiyem tüm kendi claas fotoğraflarını tara ve 1 seçmece ile bir trakkulup claas fotoğraf sergisi konusu aç ... bekliyoruz ...

nt@hmet link=topic=24174.msg199536#msg199536 date=1248724080' Alıntı:
eline sağlık erkan,bereketli olsun,mükemmel ötesi fotolar çekmiişin her zaman ki gibime ,arşive ekliyorum...

okkangal link=topic=24174.msg199540#msg199540 date=1248724251' Alıntı:
bereketli olsun arkadaşlar ... meriçede selamlar ... 'alipaşalıerkan' paylaşımı ... zevkle izledik ... ilgi ile takip ediyoruz...

sadece trakklup değil ... tüm dünya tanıyor artık seni ... eline sağlık ... sana tavsiyem tüm kendi claas fotoğraflarını tara ve 1 seçmece ile bir trakkulup claas fotoğraf sergisi konusu aç ... bekliyoruz ...

Yorumlar için tekrar sağolun.

Okay abi öyle bir düşüncem var. Best Of ' larımı bir konuda toplamayı düşünüyorum. Yıl sonuna doğru gerçekleştirmeyi planlıyorum.

alipasalierkan link=topic=24174.msg199548#msg199548 date=1248724731' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun.

Okay abi öyle bir düşüncem var. Best Of ' larımı bir konuda toplamayı düşünüyorum. Yıl sonuna doğru gerçekleştirmeyi planlıyorum.

sabırsızlıkla bekliyoruz... bu konuda 'claas' firmasında fotoğraf konusunda ödüller aldığını biliyorum ...