GALLIGNANI 5190 2007 Model Satılıktır!!!

Ynt: GALLIGNANI 5190 2007 Model Satılıktır!!!

ewt arkadaşlar gallignani ye devlet %50 hibe ile veriyo,ben elimdeki telli gallignani yi satıp almayı düşünüyorum.türkiye çapında fiyat araştırması yapıyorum.Sıfır olarak satan bayi tanıdıklarınız varsa 05058155735 nodan bana ulasabilirler.

DoYRaNLı link=topic=2985.msg60031#msg60031 date=1217181808' Alıntı:
ewt arkadaşlar gallignani ye devlet %50 hibe ile veriyo,ben elimdeki telli gallignani yi satıp almayı düşünüyorum.türkiye çapında fiyat araştırması yapıyorum.Sıfır olarak satan bayi tanıdıklarınız varsa 05058155735 nodan bana ulasabilirler.
eminmisin gallignaniye de verdıgınden bize soylenen sadece yerlı makınalardı?

coyote26 link=topic=2985.msg60252#msg60252 date=1217258441' Alıntı:
eminmisin gallignaniye de verdıgınden bize soylenen sadece yerlı makınalardı?

Birader yerlisi ithali yok bu olayın devlet teşvik etmek amacılya çiftçiye hibe yoluyla aldırıyor %50 oranında fiyatı da düşüyor....

Bizim galligani İtalyan 1995 model Orjinal Beyin yağlamalı...Üzerindeki şaftlar bile daha orjinal...Çift katlı bir ok... Tablası 5 Tırmık... Gel gelelim telli...
TAm olarak değil ama önden azıcık görünmekte...

Bu ipli Beyinlere ben şu anda güvenemiyorum... Amcamın oğlu Taktırdı avrupa beyin iki gün çalışmadı beyin sardı...

Masseyin galligani si de aynı galligani bir farkı var oda rengi...bütün parçaları aynı
...YANİ SİZİN TABİRİNİZLE AVRUPA..

bnm makınamın bırısıde 96model butun parcaları orjınal daha tırmık tellerınden bırını bıle deıstırmedım sadece kızak makara fln deıstırıyorum kı oda deısmesı gerekenler arasında 2 tellı her sene 20-30bin yonca bağlar...ipli duzen alıcaktık bızde gelmedı orjınalı yerlıyede guvenmıyoruz

coyote26 link=topic=2985.msg70443#msg70443 date=1220215349' Alıntı:
bnm makınamın bırısıde 96model butun parcaları orjınal daha tırmık tellerınden bırını bıle deıstırmedım sadece kızak makara fln deıstırıyorum kı oda deısmesı gerekenler arasında 2 tellı her sene 20-30bin yonca bağlar...ipli duzen alıcaktık bızde gelmedı orjınalı yerlıyede guvenmıyoruz

ben 2008 modellere bir sıra tırmık taktım bukadar da değil ama

ınanmıyorsan kanıtlarım sana bunu kardess....gelırsın bakarsın tırmıklara buradakı yedek parcacıya sorarsın ıyı bakarsan makınya eskımez kolay kolay...bızde sofor calısmaz kardes taslık yerde tırmıkları fazla ındırmem dıkkat ederım makınama...tas toprak aldırmadıgın surece deıstırmezsın snde..

coyote26 link=topic=2985.msg71141#msg71141 date=1220371787' Alıntı:
ınanmıyorsan kanıtlarım sana bunu kardess....gelırsın bakarsın tırmıklara buradakı yedek parcacıya sorarsın ıyı bakarsan makınya eskımez kolay kolay...bızde sofor calısmaz kardes taslık yerde tırmıkları fazla ındırmem dıkkat ederım makınama...tas toprak aldırmadıgın surece deıstırmezsın snde..

1999 dan butarafa bende balya yapıyorum makinayı A dan Zye komple söküp takarım ama sen bizim buralarda balya yapamazsın bizim için de makina önemli deil yaptıgın işin temiz ve beğenilmesi önemlidir....

DoYrAnLı#2# link=topic=2985.msg71160#msg71160 date=1220373370' Alıntı:
1999 dan butarafa bende balya yapıyorum makinayı A dan Zye komple söküp takarım ama sen bizim buralarda balya yapamazsın bizim için de makina önemli deil yaptıgın işin temiz ve beğenilmesi önemlidir....
aynen yerde ot bırakmadan bağlarız bizde yol kenarlarından tarlaya geçerken yol kenarı çukur oluyo alttı komple çatıyo makinanın

hacker_nazmi link=topic=2985.msg71298#msg71298 date=1220388528' Alıntı:
aynen yerde ot bırakmadan bağlarız bizde yol kenarlarından tarlaya geçerken yol kenarı çukur oluyo alttı komple çatıyo makinanın
40yılı askın bır mazımız var bu sektorde temız olmasına bızde dıkkat ederız...ot yonca baglarken makınanın arkasında dirgenle gezen biri olur köşede ve yamuk yerlerde kalanları toplar...sap saman baglarkende yerde bırakmayacak kadar ındırırız tırmıkları...yerden tas toprak almaz makınada yıpranmaz...yaptıgın ısın begenılmesı lazım demıssın ya Snce memnun kalınmasa bu kadar iş yaparmıyım?

coyote26 link=topic=2985.msg71489#msg71489 date=1220444258' Alıntı:
40yılı askın bır mazımız var bu sektorde temız olmasına bızde dıkkat ederız...ot yonca baglarken makınanın arkasında dirgenle gezen biri olur köşede ve yamuk yerlerde kalanları toplar...sap saman baglarkende yerde bırakmayacak kadar ındırırız tırmıkları...yerden tas toprak almaz makınada yıpranmaz...yaptıgın ısın begenılmesı lazım demıssın ya Snce memnun kalınmasa bu kadar iş yaparmıyım?
40 yıl dedin de kaç yaşındasın birader.... Ben benim Atalarımın Yaptıklarıyla Kendimi ÖVMEM kendi yaptığımı millet över...

Bir tarlaya girdiğimde Makinanın Veya traktörün üzerinde kim var diye sorarlar bizim orada Makina kaç model Tırmıkları Orjinal mi diye Sormuyolar ne yazıkki...

Ben kastamonuya ilk defa gittigimde YAptığım Balya saayısı 8500 dü ikinci Sene ise 18500 oldu...

Sorun da zaten Orda dolaşan bir adamın olması Benim bagladığım tarlada kimseye gerek kalmaz Gerekirse makinayı parçalarım...

DoYrAnLı#2# link=topic=2985.msg71621#msg71621 date=1220460982' Alıntı:
40 yıl dedin de kaç yaşındasın birader.... Ben benim Atalarımın Yaptıklarıyla Kendimi ÖVMEM kendi yaptığımı millet över...

Bir tarlaya girdiğimde Makinanın Veya traktörün üzerinde kim var diye sorarlar bizim orada Makina kaç model Tırmıkları Orjinal mi diye Sormuyolar ne yazıkki...

Ben kastamonuya ilk defa gittigimde YAptığım Balya saayısı 8500 dü ikinci Sene ise 18500 oldu...

Sorun da zaten Orda dolaşan bir adamın olması Ben kendimden büyük insanları GÜnün Sıcagında Benim elimden gelen birsey varsa orada çalıştırtmamm....
Benim bagladığım tarlada kimseye gerek kalmaz Gerekirse makinayı parçalarım...

ok kardes sen herseyı bılıyorsun en ıyısını sen yaparsın en ıyı balyacıda sensın ...cok bılmıslık taslamanın alemı yok burası paylasım sıtesı artıstlık deıl...Yonca tırmıgı yanı akrobat namlu yaparken dagıtıyor bazen o yusden yoncada 2 kısı oluyoruz bu kişi o kadrda onemlı deıl ama tarla temız oluyor sonucta...Atalara sahıp cıkmak vede anımsamak lazım gecmısıne bakki gelecegın olsun...Sen bnm yazdıklarımı guselce bırdaha oku ot ve yonca dedım bzde cıft makına oldugu ıcın ot yonca sap ve saman bağlıyoruz 2ın cı bır elemanada tarla temıs olsun dıe ot ve yoncada gerek duyuyorz kı musterı memnun kalsın...Sen makınanı parcalamaya dewam et bn sadece bılgılerımı ve calısma duzenımızdenden bahsettım...Yanlış birsey soyledıysem affola...

1-)BU YIL DEVLET DESTEKLI MAKİNALAR CIKMADI 2008 YILI ICIN GECERLI.TEKİRDAĞ ' A CIKMADI.
2-)TARLADA 30 KISIYE IHTIYAC YOKTUR BALYEYI KULLANAN USTAYSA BUTUN SAPLARI ALDIRIR ICINE TARLA TERTEMIZ OLUR VE BIR KİLO VERILIPTE ONUN 8-9 KİLO ASAĞISI YAPILIRSA 2 SENE O YERDE İŞ BULAMASSIN.

NEW HOLLANDD link=topic=2985.msg72461#msg72461 date=1220645686' Alıntı:
1-)BU YIL DEVLET DESTEKLI MAKİNALAR CIKMADI 2008 YILI ICIN GECERLI.TEKİRDAĞ ' A CIKMADI.
2-)TARLADA 30 KISIYE IHTIYAC YOKTUR BALYEYI KULLANAN USTAYSA BUTUN SAPLARI ALDIRIR ICINE TARLA TERTEMIZ OLUR VE BIR KİLO VERILIPTE ONUN 8-9 KİLO ASAĞISI YAPILIRSA 2 SENE O YERDE İŞ BULAMASSIN.
ilk defa duyuyorum bak way be demek oleymıs saolasın kardes öğrenmiş olduk balyacılıgı:)