Trakkulup Olmasaydı...

Trakkulupü siz üye olmadan önce veya açılmadan önce neler yapıyordunuz?Bugün kapansa ne yaparsınız?Trakkulup hayatınızı nasıl etkiliyor??

NOT:Trakkulupün kapanması gibi bir durum söz konusu DEĞİLDİR.

Mesela ben daha çok youtubeda video falan izliyordum,verimlilikle ilgili araştırmalar yapıyordum,gerçi onları hala yapıyorum ama daha az.Bilgisayarı açtığımda büyük bir bölümünü sitede geçiriyorum...

Ynt: Trakkulup Olmasaydı...

Ben valla farmphoto.com da takılıyordum. Halada takılıyorum gerçi...:D Oradan dewam ederdim... Ya da çok gerekirse FarmphotoTR versiyonunu açardım. Bilmeyen arkadaşlar için gerçi açacam ama ne zaman Allah bilir...:D

trakkulup , bence traktör ve ekipmanları konusunda tarımla uğraşanlara ve üyelerine her gün yeni teknolojik bilgileri sunmaya ve araştırmaya teşvik konusunda yardımcı oluyor düşüncesindeyim . saygılar...

insomnia link=topic=2992.msg29898#msg29898 date=1209192335' Alıntı:
topraktan gelen insanlar için vazgeçilmez bir paylaşım sitesi
Bence en güzel tanımı sitemizin...
konyaligencciftci link=topic=2992.msg29917#msg29917 date=1209194532' Alıntı:
Walla ıssız bir adaya giderken alcağım 3 şeyden biride trakkülüp olurdu :D :D :8
:D :D

konyaligencciftci link=topic=2992.msg29917#msg29917 date=1209194532' Alıntı:
Walla ıssız bir adaya giderken alcağım 3 şeyden biride trakkülüp olurdu :D :D :8
Bir Leptop bir telefon hattı yani internet diğeride leptopun çalışması için leptop sonra da sonuş senin dediğin olurdu

ben daha öncede farmphotoda takılıyordum şimdi arada bi uruyoz
ben farmphotoya erkanın sayesinde trakkulüp e ise mustafanın sayesinde üye oldum
trakkulüpün kapatılması durumunda farmphotoya dewam ederiz

trakkulüpün kapatılması durumunda farmphotoya dewam ederiz

adas bole bısı soz konusu degıl yaw bende onceden youtube ye takıloduum trakkulup ıyıkı acıldı hep cok kolay hemde turkce allah bana burda bı sıler ogreten herkesden razı olsun burda cok samımı oldugum dostlar edındım

BEN TRAKTÖRLERİN RESMİ SİTELERİNDE DOLAŞARAK RESİM VE BROŞÜRLERE BAKIYORDUM İNTERNETE DAHA AZ GİDİYORDUM ŞİMDİ BAGIMLISI OLDUMM..

TRAKKULUP BAGIMLILLIK YAPIYOR LÜTFEN ÜYE OLMAYINIZ ÜYE OLDUYSANIZ HEMEN BİR DOKTORA BAŞ VURUNUZ YOKSA SONUNUZ KÖTÜÜÜ....
;D ;) :D zuha-*-s :) cöö-*s *098*- oap*-s ok-*-s :8

Valla ben yıkılırdım Yerimde duramazdım. ne bileyim Trakklup benim damarlarımdaki kan gibi sanki ah şu işler olmasa bağımlısı oldum. her gün burda olmak dostlarla bir şeyler paylaşmak isterim.

insomnia link=topic=2992.msg29898#msg29898 date=1209192335' Alıntı:
topraktan gelen insanlar için vazgeçilmez bir paylaşım sitesi
-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=2992.msg31702#msg31702 date=1209805581' Alıntı:
BEN TRAKTÖRLERİN RESMİ SİTELERİNDE DOLAŞARAK RESİM VE BROŞÜRLERE BAKIYORDUM İNTERNETE DAHA AZ GİDİYORDUM ŞİMDİ BAGIMLISI OLDUMM..

TRAKKULUP BAGIMLILLIK YAPIYOR LÜTFEN ÜYE OLMAYINIZ ÜYE OLDUYSANIZ HEMEN BİR DOKTORA BAŞ VURUNUZ YOKSA SONUNUZ KÖTÜÜÜ....
;D ;) :D zuha-*-s :) cöö-*s *098*- oap*-s ok-*-s :8
katılıyorum