kubota me 9000(turkiyede satılan modeli 95bg)

Ynt: kubota me 9000(turkiyede satılan modeli 95bg)

nforcer link=topic=24271.msg199250#msg199250 date=1248636866' Alıntı:
yani güzel...piyasa yapacak gibi duruyo..demek istedim...

ha afedersin kardes ayrı yazınca anlamadım işyapcek :) birazda şive ye yabancıyım bi an aklıma gelmedi bu

oo neden kıracaz kardeş barbarmıyız böle her anlamdıgımız kelime için kırılalılım kıralım sordum sadece merakımdan :)

kardeş fiyatları şuan uygunmuş bayisi öle dedi kampanya var tanıtım fiyatları her modeli 10-15bin ytl asagısına veriliyor.. ve bunlarda debriazsız ileri geri geciş koluda var direksiyon altında.. ama piyasaya bi oturması lazım bence daha servis ve bayi agı kurulu degil tam.. ama cok iddalı japonlar görecegiz artık geleceklerini.. burda bi kaç yazıda okudum kubota bayiside var aramızda ama maaşallahları var hiç tanıtımını yapmamıslar siteye ben bile daha fazla paylaşımda bulundum iddaya girerim arasalar bu videoları bulamazlardı :)) neyse amaç paylaşım herkes neyin ne oldugunu görsun bilinçli olsun çifçimiz rekabeti bilsin ki parasını göturup bidefada tanınmıs markalara baglamasın hemen pazarlık etme karsılaştırma sansı olsun ... bu amaçla arastırıyorum kubotayı ve gercekten bundan 5yıl evvel gelselerdi şuan piyasada iyi bi yerde olurlardı eminim..

bunların yakıtını cok merak ediyorum.. hiç kullananda yok :) turbo intercoller motor..
traktöru kullandık fakat yolda traktör genel olarak cok guzel görunuyor tarla performansını merak ediyorum hidrolik kolları cok sade ve kabini dar bunun dısında harika gaz yiyen bi motoru var.. dönuş çapıda neredeyse tekçeker traktörler kadar tekerleri baya dönüyor..

ceya023 link=topic=24271.msg199694#msg199694 date=1248777071' Alıntı:
bunların yakıtını cok merak ediyorum.. hiç kullananda yok :) turbo intercoller motor..
traktöru kullandık fakat yolda traktör genel olarak cok guzel görunuyor tarla performansını merak ediyorum hidrolik kolları cok sade ve kabini dar bunun dısında harika gaz yiyen bi motoru var.. dönuş çapıda neredeyse tekçeker traktörler kadar tekerleri baya dönüyor..
deneme yaptırmıyolar mı??tarla günü tanıtımı falan...

nforcer link=topic=24271.msg199906#msg199906 date=1248852558' Alıntı:
deneme yaptırmıyolar mı??tarla günü tanıtımı falan...
yaptırıyorlar kardes bayilere sırayla gidiyor deneme traktörleri burda yoktu gelince bakacagız... hatta alıp işinide görebilirsin deneme traktöruyle bi gun kalabiliyormus gittigi köyde.. :)

Bu traktörü kullanan bilen kişilerden deneyim ve yorumlarını bekliyorum.. bi sorun cıkmassa almayı düşünüyorum..[size=10pt][size=10pt][/size][/size]