MEDION İLE MERİÇ' LERİN BUĞDAY HASATINA DEVAM EDİYORUZ 2009...!!!

22/06/2009

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Meriç' lerin buğdayları biçiyoruz. Burada Meriç' lerin buğday hasatı fotoğrafları bitiyor.Fotoğraflarda görünen kamyon ve tır Meriç'lerin. Bundan sonra Meriç' lerin kanola hasatı fotoğrafları gelecek.... ;)

Vidyo..... ;)
http://www.dailymotion.com/video/x9v7s0_claas-medion-340-buyday-bycyyor-200_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: MEDION İLE MERİÇ' LERİN BUĞDAY HASATINA DEVAM EDİYORUZ 2009...!!!

Güzel resimler Erkan. Eline sağlık. Kamyonlar kimin, doğrudan tüccara mı veriyorlar yoksa buğdayı?

Cumartesi günü sanırım seni fuarda gördüm. Biz yeni geliyorduk, sense römorkların fotoğraflarını çekerek gidiyordun. Ama sen olduğundan tam emin olamadım. Kısmetse başka fuarlarda görüşmek üzere.

Ynt: MEDION İLE MERİÇ' LERİN BUĞDAY HASATINA DEVAM EDİYORUZ 2009...!!!

ersanakyai link=topic=24331.msg199594#msg199594 date=1248728064' Alıntı:
Güzel resimler Erkan. Eline sağlık. Kamyonlar kimin, doğrudan tüccara mı veriyorlar yoksa buğdayı?

Cumartesi günü sanırım seni fuarda gördüm. Biz yeni geliyorduk, sense römorkların fotoğraflarını çekerek gidiyordun. Ama sen olduğundan tam emin olamadım. Kısmetse başka fuarlarda görüşmek üzere.

Yorum için sağol Ersan abi. Kamyonlar Meriç ' lerin. Kendileri tüccar zaten...:D Heralde ben olabilirim. Üstümde gri bir tişört vardı. Kafam sıcaktan piştiydi. Babamlar zaten çoktan arabaya gitmişlerdi. Bende fazladan birkaç foto çekeyim diye giderken sağdan soldan birkaç kare yakalamaya çalıştım.