Case IH 2008 Konya Tarım Fuarı Fotoğrafları.....

Arkadaşlar sizlerle Konya Tarım fuarında çetiğim Case resimlerini paylaşıyorum.... :) İlk defa Konya ' ya fuar için geldi ve fuarda inceleme şansı buldum... :D En çok hoşuma giden markada bu oldu çünkü her modelin kabin içini incelemek nasip oldu....Neyse lafı uzatmayalımda resimleri yollayalım.... ;D ;D

Ynt: Case IH 2008 Konya Tarım Fuarı Fotoğrafları.....

güzel resimler paylaşım için saol
case-ih puma 210 u inceleseydin onlar daha karizmatik süper tasarlamışlar
bizim buraya puma 210 un önden hidroliklisi gelmişti

sağ konsoldaki kontrol vs butonları toza karşı izolasyonu yetersiz gibi geldi bana...ayrıca arka tekerlerle çamurluk arasındaki boşluk mesafesi fazla gibi.... joistiği ve navigasyonu güzel..

atilla link=topic=3011.msg30064#msg30064 date=1209239185' Alıntı:
sağ konsoldaki kontrol vs butonları toza karşı izolasyonu yetersiz gibi geldi bana...ayrıca arka tekerlerle çamurluk arasındaki boşluk mesafesi fazla gibi.... joistiği ve navigasyonu güzel..
Kullanmadan bilemeyiz Atilla abi ama pek sanmıyom şahane traktör yapmışlar onuda düşünmüşlerdir....

slm arkadşlar ben yeni kayıt oldum buraya site güzelmiş konyalıgenc cifci kardeşim bende konyalıyım case puma onları filan boşverin fazla takıntılı kalmayın cünkü parca sorunu yaşayan kişileri gördüm bende yaşıyorumda kullanabilecegimiz traktör kolay olmalı bozulmalı ve yaptırmasıda kolay olması kırık cıkık eksik olmuyor :D dikkatinize saygılar

paylaşım için saol ahmet abi
dolcevita link=topic=3011.msg62161#msg62161 date=1217783955' Alıntı:
slm arkadşlar ben yeni kayıt oldum buraya site güzelmiş konyalıgenc cifci kardeşim bende konyalıyım case puma onları filan boşverin fazla takıntılı kalmayın cünkü parca sorunu yaşayan kişileri gördüm bende yaşıyorumda kullanabilecegimiz traktör kolay olmalı bozulmalı ve yaptırmasıda kolay olması kırık cıkık eksik olmuyor :D dikkatinize saygılar
aramıza hoşgeldin dolcevita