Balya İstasyonu

35lvtk0.jpg

http://rapidshare.com/files/262278787/shredder.rar

Ynt: Balya İstasyonu

s3z4r link=topic=24560.msg212901#msg212901 date=1252462114' Alıntı:
ben kurdum ama içine atılınca balyalar orda kalıyo herhangi bişi olmuyo çalışması için ne yapmam gerekiyo bilen varmı arkadaşlar??
ben çüzdün işi o nu kurduğunuz yerin altı boşluk olcak ki balyaları satılacağı yer toprağa girimicek öle bi reye koyun onu yada giand editörler toprağı ağarlıyın

makmak link=topic=24560.msg215077#msg215077 date=1253098146' Alıntı:
ben çüzdün işi o nu kurduğunuz yerin altı boşluk olcak ki balyaları satılacağı yer toprağa girimicek öle bi reye koyun onu yada giand editörler toprağı ağarlıyın

ben toprağı da indirdim ama olmadı balya demirlere takılıyo

arkadaslar eger yapamanlar var ise size su kadar bilgi verebilirim toprak kazmak gibi bir dert olmadan modu calıstırabilirsiniz tüccara sattıgımıs mekan olan yani gemi yer olan yere yapabilirsiniz bıcakları denize dogru cevirin böylece istasyon calısır duruma gelir .... şimdilik bu kadar
saygılar kendimm denedim calıstı biraz kurcalayak yaptım yamayı isterseniniz yaptıgım map klasörünü verebilrim kullandıgım map orjınal harıta pancar ayçicek a.ş bulunur isimli modu kullanıyorum şimdi ise başka balya istanu deniyecem

not: bu işlemi yaparken mutlaka map dosyasını yedeklemeyi unutmayın mesulet kabul etmem

arkadalar kurdum tamam deniz limana kurdum altı tamamen boşluk ama şöyle bi sorun var balyayı atıyorum üstünde kalıyo para filanda kazanmıyorum aşağıya inmiyo nolacak bu??