Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Erkunt Standı Yeni Modelleriyle...!!!

Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Erkunt Standı...!!!

25/07/2009

Arkadaşlar harman fotoğraflarından sıkılmışsınızdır diye sizlerle birazda fuar fotoğraflarını paylaşıyorum. Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz gibi Çorlu Tarım Fuarı düzenlendi. Bende bu fuarda çektiğim fotoğrafları sırasıyla sizlerle zaman zaman paylaşacağım. İlk olarak herkesin merakla beklediği yeni dizayn Erkunt traktörlerinin fotoğraflarını yolluyorum. Gerçekten yeni Erkunt traktörlerin dizaynı ve kalitesi çok güzel olmuş. Çok hoşuma gittiler. Zaten sizlerde fotoğraflarda kaliteyi ve modern dizaynı gözle göreceksiniz. Ersan abiyi buradan tebrik etmek istiyorum. Gerçekten kaporta ve kabin avrupa standartlarında olmuş. Son derece şık ve güzel bir traktör ortaya çıkmış. Fuarda en çok ilgi çeken standların başında Erkunt yer alıyordu. Herkes traktörlerin başına üşüşmüştü. Yalnız benim traktörün kabininde gördüğüm tek eksik hostes koltuğunun olmaması oldu. Koltuk için yeterli alan yeterince mevcut. Hatta amcaoğluyla biraz denedikte. Sol tarafa güzel bir koltuk koyulsaymış çok güzel olacakmış. O eksiğide ilerde giderirsiniz diye düşünüyorum. Fuarda çiftçilerden gelen isteklerin başında da Erkunt' ların 4 silindirli modellerininde üretilmesi ve 100 Hp yukarısına kadar da modellerin pazara sunulması başta geliyor. Umarım bu açığıda ileride Erkunt giderecektir..... ;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Erkunt Standı Yeni Modelleriyle...!!!

bu erkuntların yeni erkunt ürünle eski ürün arasındaki fiyat farkı nedir?

birde yeni ürünlerde balon lastik seçeneği yokmu? hep dar lastik galiba?

Güzel paylaşım Erkan...Erkuntlara ilgi gerçekten yoğundu...Traktörler ise gerçekten güzel olmuş...İnşallah ileride Erkunttan daha güzellerinide görürüz...

Süper fotolar harika bir paylaşım Erkan abi eline emeğine saglık...

Gözüme bişey takıldı Nimet 70 in ön tekerler büyük gibi servet 80 in ön lastikleriyle aynı bıyuttamı acaba?

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=24564.msg200877#msg200877 date=1249134056' Alıntı:

Gözüme bişey takıldı Nimet 70 in ön tekerler büyük gibi servet 80 in ön lastikleriyle aynı bıyuttamı acaba?

Aynı sanırsam. Detaylı incelemedim. Fakat boyut olarak farklı durmuyorlardı.

Ya daha önce Ersan Bey ' in gönderdiği fotolarada baktım, bu sefer daha bi güzel göründü bu traktör gözüme...

Sanırım ortam farkından kaynaklanıyor, kabin olmuş bence...Bence güzel, sınıfında 10 üzerinden 8,5 dan 9 veririm...

Ama eminim daha çok gelişecek...

emeğine sağlık Erkan.Erkunt ' un yeni modellerini çok merak ediyorum.fuarda detaylı incelemem lazım.burdan göründüğü kadar süper olmuş... + rep

[size=10pt][size=10pt]erkunt konfor yönunu tamamladı gibi.. yani kabinlerini tam turk çifçisine göre yapmıslar bende inceledim baya geniş ve hoş.. mazemeside kaliteli.. ital traktörlerde kabin cok dar oluyor ama bu traktör tam turk çifçisine göre emegi gecen herkese tesekkurler.. artık konforuda hallettiler artık teknoloji ve uygun fiyat istiyoruz traktörde zeynep hanıma duyrulur....[/size][/size]

Vallaha böyle giderse ben 85 i değiştirirken yerine bi 100 beygirlik erkunt alırım (o zamana kadar çıkar herhalde) :D

Bundan sonraki motorumuz belli oldu gibi :D hevesim johndeere 6xxx serisindeydi ama :S

ozan_06 link=topic=24564.msg201218#msg201218 date=1249162339' Alıntı:
Vallaha böyle giderse ben 85 i değiştirirken yerine bi 100 beygirlik erkunt alırım (o zamana kadar çıkar herhalde) :D

Bundan sonraki motorumuz belli oldu gibi :D hevesim johndeere 6xxx serisindeydi ama :S
sanırsam erkuntun war 100 hp liği!

eline sağlık erkan abi süper fotolar erkuntlar gerçekten süper olmuş ersan abinin ellerine sağlık baksana şunlara yavv canavar canavar

Güzel paylaşım Erkan, keşke karşılaşsaydık fuarda. Hostes koltuğu konusunda sana katılıyorum ama birçok emniyet yönetmeliği yüzünden bu koltuğu koyamadık. Sol çamurluk üzerindeki oturak da yeterince rahat aslında. Ama hostes koltuğunu da koysaydık 3 kişi oturarak çok rahat seyahat edebilirdi traktörde.

alipasalierkan link=topic=24564.msg200861#msg200861 date=1249122960' Alıntı:
Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Erkunt Standı...!!!

25/07/2009

Arkadaşlar harman fotoğraflarından sıkılmışsınızdır diye sizlerle birazda fuar fotoğraflarını paylaşıyorum. Geçtiğimiz günlerde bildiğiniz gibi Çorlu Tarım Fuarı düzenlendi. Bende bu fuarda çektiğim fotoğrafları sırasıyla sizlerle zaman zaman paylaşacağım. İlk olarak herkesin merakla beklediği yeni dizayn Erkunt traktörlerinin fotoğraflarını yolluyorum. Gerçekten yeni Erkunt traktörlerin dizaynı ve kalitesi çok güzel olmuş. Çok hoşuma gittiler. Zaten sizlerde fotoğraflarda kaliteyi ve modern dizaynı gözle göreceksiniz. Ersan abiyi buradan tebrik etmek istiyorum. Gerçekten kaporta ve kabin avrupa standartlarında olmuş. Son derece şık ve güzel bir traktör ortaya çıkmış. Fuarda en çok ilgi çeken standların başında Erkunt yer alıyordu. Herkes traktörlerin başına üşüşmüştü. Yalnız benim traktörün kabininde gördüğüm tek eksik hostes koltuğunun olmaması oldu. Koltuk için yeterli alan yeterince mevcut. Hatta amcaoğluyla biraz denedikte. Sol tarafa güzel bir koltuk koyulsaymış çok güzel olacakmış. O eksiğide ilerde giderirsiniz diye düşünüyorum. Fuarda çiftçilerden gelen isteklerin başında da Erkunt ' ların 4 silindirli modellerininde üretilmesi ve 100 Hp yukarısına kadar da modellerin pazara sunulması başta geliyor. Umarım bu açığıda ileride Erkunt giderecektir..... ;)

80liğin ön tekerler 12.4-24, 70liğin ön tekerler ise 11.2-24. Fotoğraftan aradaki fark pek beli olmuyor gerçekten.

-*M@L!CL!_€MR€*- link=topic=24564.msg200877#msg200877 date=1249134056' Alıntı:

Evet 100lük Kudret ' ler ithaldi, Avusturya Lindner firmasından geliyorlardı. Artık ithal edilmiyorlar.
ozan_06 link=topic=24564.msg201242#msg201242 date=1249164304' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla onlar ithal...