başak çokmu yakıyor???

Ynt: başak çokmu yakıyor???

Başak traktör az yakıtı ve yurdumuzun her bölgesine dagılmış servis ve yedek parça bayileri çok hızlı hizmet vermektedir.Parçası ucuz ve boldur. önemli olan 1.yerli sermaye 2.ucuz mazot 3.bol yedek parca 4.servis en son olarakda kalite ve fiyatı yerli ürün alıcaksan bence Başak traktörden şaşmayın derim. (benim görüşüm)

Yakıtı az herkes bu konuda hem fikir.Kendi sınıfında değerlendirecek olursanız yani ORTA SINIF da mükemmelinde üstünde bir traktördür. 70 Beygirlik traktörü TD 95 TD 85 vb NH ve MF 3085 3095 vb .. ile karşılaştırısanız elbetteki düşük çıkacaktır.
Dayanıklı sağlam çekişi süper yakıtı az çiftçi daha ne ister.İkinci el düşük ama hangi traktörün ikinci eli yüksekki şu ortamada. NH lerde MFlerde dibe vurmuş durumda geçmiş yıllardaki gibi banka ile alsanda ödeyene kadar aldığın fiatı katlamıyor hiçbiri.Tümosanın NH TD85D TD95D ikinci eli çokta yüksek değil. FİAT lardan kalma bir tutulma sevilme var o kadar

çok az yakıyor emsallerindende çekişi çok çok iyi zamanında 285 de kullandım 640 da 265 de ama başak derim çünki yakıtı çok az çekişi üstün fakat kendini çok zorladıgı için çabuk parça kırıyor.

far029 link=topic=24706.msg216987#msg216987 date=1253710322' Alıntı:
Başak traktör az yakıtı ve yurdumuzun her bölgesine dagılmış servis ve yedek parça bayileri çok hızlı hizmet vermektedir.Parçası ucuz ve boldur. önemli olan 1.yerli sermaye 2.ucuz mazot 3.bol yedek parca 4.servis en son olarakda kalite ve fiyatı yerli ürün alıcaksan bence Başak traktörden şaşmayın derim. (benim görüşüm)

bi daha ki sefere Allah nasip ederse kesinlikle başak traktör almıycam. en çok sewdiğim yönü hidrolik sistemi. tümosanda keşke başak hidroliği olsa. türkiye de yok satar, başta ben alırım :) . ha vitezleri de harika buçuklu ve geri vites seçenekleri çok güzel