hattat sahipleri traktörleri ilgili neler düşünüyor

Ynt: hattat sahipleri traktörleri ilgili neler düşünüyor

bende hattat h45 kullanıyorum traktörün çekişine kaldırma kuvvetine kuyruk miline falan diyecek bir şey yok 50 bg lik traktöre göre çok iyi ama kaput boyu çok yüksek kaputla motor arasında 15 cm boşluk var dahada alçak yapabilirlerdi traktörden memnunum ama dediğim gibi traktör motoruna göre çok yüksek

yaa ot balyası yaparda saman balyası yapacağını zannetmiyorum ama kuruk mili kuvvetli 55 bglik traktörler 205 lik çapaları fazla batırmıyo toprağa çevirmiyo çünkü bn aynı toprakta hattat 45 50 bg lik traktör ne kadar batırırsa o kadar batırıyorum sonuna kadar eeee hattatçıyız farkımız olsun arkadaş:)
ali enes link=topic=24707.msg202623#msg202623 date=1249627309' Alıntı:
kuyruk milinin gücü çoksa ozaman balyayı daha iyi yapar degilmi

hattatcı link=topic=24707.msg202397#msg202397 date=1249566260' Alıntı:
bende hattat h45 kullanıyorum traktörün çekişine kaldırma kuvvetine kuyruk miline falan diyecek bir şey yok 50 bg lik traktöre göre çok iyi ama kaput boyu çok yüksek kaputla motor arasında 15 cm boşluk var dahada alçak yapabilirlerdi traktörden memnunum ama dediğim gibi traktör motoruna göre çok yüksek
gösterişli olması iyidir...

ben erkunt kullanıcısıyım benim servis eski hattat servisi adam diyo parça değiştirmekten bıktım ama garantisi çok sağlammış sorgusuz sualsiz parça geliyordu diyor