masseylerin en uygun traktörü ne

Ynt: masseylerin en uygun traktörü ne

kardes sen ne ıs yapıosun yanı ne ekıosun ne kadar arazın var kullandıgın sartlat nedır belırtte bızde ona gore bısey soyleyelım 3000 ve gold larrdan uzak dur bence ama en ıdealı o=)

bana gore case maxxum 110 ustune tanımam bırak artık masseyı bence... saka bı yana eger arazı duz ıse 398alabılır yada normal ıse 3,075 4wd olabılır ama massey ler cok bayılır cok yakar bunları goze alıyorsa alsın....

sezer link=topic=24711.msg202049#msg202049 date=1249456387' Alıntı:
kardes sen ne ıs yapıosun yanı ne ekıosun ne kadar arazın var kullandıgın sartlat nedır belırtte bızde ona gore bısey soyleyelım 3000 ve gold larrdan uzak dur bence ama en ıdealı o=)
bence tam tersi ya 3000 serisi yada gold serisinin 288 ,tam ıdeal cıfcı traktoru

bnce 265.. hem fiyatı uygun..hem yakıtı iyi...hem frenleri süper...hem güçlü hem 3 lü pulluk çeker 4 lü taksanda çekmem demez asılır...hem tarla işlerinde hemde bah bahçe işlerinde ideal bi makina

Arkadaş massey alacaksan tafeden bozma hint malı olandan alma.Uzelle ayrıldıkları için eski masseyleri tafeye yaptırıyor Hindistanda.Şimdi uzel orjinal turbo olarak eskiden MF markasıyla çıkan ürünleri Uzel markasıyla üretim ve satış yapıyor.Mal aynı mal.Marka uzel oldu.Mf de ise mal hint malı motor farklı kalite düşük.
Alacaksan Uzel al.Motoru perkins.Turbo.

Uzelfan link=topic=24711.msg203546#msg203546 date=1249994598' Alıntı:
Arkadaş massey alacaksan tafeden bozma hint malı olandan alma.Uzelle ayrıldıkları için eski masseyleri tafeye yaptırıyor Hindistanda.Şimdi uzel orjinal turbo olarak eskiden MF markasıyla çıkan ürünleri Uzel markasıyla üretim ve satış yapıyor.Mal aynı mal.Marka uzel oldu.Mf de ise mal hint malı motor farklı kalite düşük.
Alacaksan Uzel al.Motoru perkins.Turbo.
Bence gelecegi o kadar acık olmayan bır markaya guvenılmez ayrıca parca sıkıntısı su bu bırcok sey var

benbekirya link=topic=24711.msg203570#msg203570 date=1250007822' Alıntı:
Bence gelecegi o kadar acık olmayan bır markaya guvenılmez ayrıca parca sıkıntısı su bu bırcok sey var
Uzel 150 yıllık Türk markası padişaha fayton satarak başlamışlar yola.Şimdi de üretim durduktan sonra tekrar başladı.Günde 5 adetle başlanmış üretime Masseyin kullanamadığı Turbo intercooler teknolojisini kullanabiliyorlar.Parça sıkıntısı yok.En ücra kasabada bile parça bol ve ucuz.Paranızı illa hint malı çakma MF lere vereceğim diyorsanız size şunu söylüyeyeyim.MF tafe ortaktır.MF daha önce 16 milyara satılan Tafeleri şimdi kırmızıya boyadı 240 adı altında satıyor.Yani eşeği kımızıya boyadı at diye satıyor.Halbuki uzel eskisi gibi kalitesi teknolojisini konuşturmaya devam ediyor kaldığı yerden.Tek farkı üstünde MF markası olmadan.Artık aynı malı uzel markası ile satıyor.Sebebi de elin amerikalısına boşa marka parası vermemek için.