v tipi askılı çekili goble diskaro kullananlar memnunmusunuz önerirmisiniz...

Ynt: v tipi askılı çekili goble diskaro kullananlar memnunmusunuz önerirmisiniz...

hidrolikli almanı tavsiye ederim ama motorun çeker mi bilemiyorum.bende 8073 steyr var 18li hidrolikli 60 lık tas var üzerinde tam çapraz 4 takviye çekiyor.ben memnunum almanı tavsiye ederim

Ynt: v tipi askılı çekili goble diskaro kullananlar memnunmusunuz önerirmisiniz...

bence de motorun cekerse 18 li<60 lı tasları olanı al odaha iyi oluyor otları daha iyi kıyıyor aktarmasıda güzel

teşekürler arkadaşlar bir de marka önerirmisiniz önemlimi markası hem uygun hem kaliteli diyebileceğimiz bir marka var mı dır

ben konya yapımı özdeken kullannıyorum malum benimki 21 li 60 lı tasları ben cok memnunum sasesinde de su dolu valla batmam demiyor

ya bizim buralarda en düşük 28 li 30 lu 32 li 40 lı bile var 60 tas değil de 54 olsada bize makul mesala ben 54 tas 28 li almayı düşünüyorum özdöken e mail çektim cevap gelmedi fiyatı ne kadardır okan tahminen.

ben aldıgımda 4 milyardı 5 6 sen önce şimdi 8 9 milyar diyolar ama bilemiyecem nede olsa kulak dolma olur şimdi bi fiyat söylemek en iyisi cvbı bekle özdekenden

özgür efe sen ne yapıyon ya 28li kobra mı alınır o motora ha çeker ama lastiklei yere değdi değmedi gider bide hiç çapraz vermezsin.sen madem 54lük 21li al.burada o dediğini tl 100 ler takıyolar

ya arkadaşlar bi yanlış anlaşılmamı var ben mi yanlış anlattım ben normal v tipi diskarodan bahsediyorum goble farklı da ben mi yanlış yazdım ki :?

okan6445 link=topic=24781.msg204989#msg204989 date=1250434804' Alıntı:
ben aldıgımda 4 milyardı 5 6 sen önce şimdi 8 9 milyar diyolar ama bilemiyecem nede olsa kulak dolma olur şimdi bi fiyat söylemek en iyisi cvbı bekle özdekenden
okan ben yanlış yazmışım ya goble ağır olandı dimi ben karıştırdım sanırım ben normal v tipi diskarow diyorum kafam karıştı yaa

hidrolikliden vaz geçtik var elimizde 24 lü v tipi istiyorum hem askılı hem çekili olandan hiç görmedim çalışırken çok met ediyorlar o yüzden sordum 28 yada 30 saç lık 54 lük tas böyle düşünüyorum ama bilenlerinde fikrini almak istedim tarlanın düzeni bozuluyormu toprak elemesi düzenli mi vs. gibi

bizde ilginin pistonlu 32 lisi var ... gayet memnunuz ... hergten sonra tarlalar çok otlanırsa eğer çok iş görüyor... bence bulunması gereken bir alet ...

ızgarda çekiçkesen başka tanımam sökede büyük çiftlikler hep çekiçkesen kullanıyor diskaro onların işi hasan sabuncuoğlu/aydın

konya akşehirde var 28li 30 lu 32li vs üretiyorlar hem çekili hem hidrolikli resimleri bu adreste:
http://www.ikincielim.com/iel/diger-tarim-makineleri-zorlutzrimmakinalari-goble-dikaro-satilik-hidrolik-cekili-v-tipi-offset-diskarov_ilan_268519?Resno=469568
Fiyat 2.500 28 li için pistonlu istersen 3.000 tl biz aldık ve çok memnunuz aynı zaman bir de arkasına yuvak ve uzay lastik takıyoruz tarlayı mükemmel şekilde işliyor...