Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Valtra - Hattat Standı...!!!

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Trakya (Çorlu) Tarım Fuarındaki Valtra - Hattat Standında bulunan ürünleri göreceksiniz.....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Valtra - Hattat Standı...!!!

nailyetek link=topic=24853.msg203293#msg203293 date=1249906889' Alıntı:
Güzel paylaşım..teşekkürler Erkan..Bu arada Hattat Fenerbahçe li arkadaşlarıda unutmamış..İlginç geldi bana..

Yorum için teşekkürler. Beşiktaşlısıda vardı. Fuarın girişindeki bir alanda duruyordu. Onun resmini çekmedim. Hatta bu ne böle dedim ilk gördüğümde yamalı eşek gibi...:D Sonradan kişiye özel üretim olduklarını gördüm.

alipasalierkan link=topic=24853.msg203295#msg203295 date=1249907060' Alıntı:
Yorum için teşekkürler. Beşiktaşlısıda vardı. Fuarın girişindeki bir alanda duruyordu. Onun resmini çekmedim. Hatta bu ne böle dedim ilk gördüğümde yamalı eşek gibi...:D Sonradan kişiye özel üretim olduklarını gördüm.
Ben teşekkür ederim...Erkan..bende ilk baktığımda öyle düşündüm...kişiye özel veya kuruluşlara özel diye..Benim renk konusundaki görüşüm; MF kırmızısı, yani bayrak kırmızısı 1. Claas ın Fıstık yeşili rengi 2. gelir..Şu an oturduğum oda, fıstık yeşili 6 yıldır aynı rek boyuyorum, üzerimde de aynı renk gömlek var, Claas operatörü hediye etti..Almancı gibi oldum gerçekten..saygılar...

hemen bi tane sipariş verelim valtraya adamlar işi biliyor.bende takvimi vardı.bayağı çeşitli renkleri vardı bence güzel bir olay eline sağlık

eline emeğine sağlık walla bu adamlar işi biliyo adama göre motor ;D motorları çok güzel ya rengarenk ben bi yere konu açıp koymuştum herrenkten yapmış adamlar şimdide çift renge dönmüşler güzel ve yenilikçi olmuş :D
tşkler ;)