Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Artrak Superline Standı...!!!

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Trakya(Çorlu) Tarım Fuarındaki Artrak Superline standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Artrak Superline Standı...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....

tavaslı_okan link=topic=24854.msg203330#msg203330 date=1249914568' Alıntı:
erkan abi buz dolabı ve teleyizyon heralde o modelin fiyatını sordun mu??

Evet buzdolabı ve TV var. Fakat abartılacak şeyler değil. 65 TL ' ye bende aynı dolaptan aldım. TV düzeneğide 500 TL civarı birşey. Traktörün fiyatını sormadım.

tavaslı_okan link=topic=24854.msg203344#msg203344 date=1249916146' Alıntı:
kaç hp bilen varmı

854 TDI modeli 85, 954 TDI modeli ise 95 HP ' miş.

paylaşım için teşekkürler bildiğiniz gibi artrak çankırı çerkeşte üretim yapan kendini günden güne geliştiren yerli yeni bir markamız bıy-*s çak-*-s

çin yapar zaten kopyayı
naıl_59 link=topic=24854.msg203458#msg203458 date=1249944516' Alıntı:
bi vites geçişi var dehşet ben landiniyi beğenmiyodum bunu görünce landini pamuk gibi ön diferansiyal nh ile aynı sadece çin dökümü
furlarda çinlilerden çok foto çeken gördünüz mü hiç..

paylaşım için teşekkürler..

nforcer link=topic=24854.msg203928#msg203928 date=1250106013' Alıntı:
çin yapar zaten kopyayıfurlarda çinlilerden çok foto çeken gördünüz mü hiç..

paylaşım için teşekkürler..
çok yeri dier markalarla aynı sadece döküm çin sitede bu traktörlerden kullanan yok mu acaba

Açıkçası kimseye tavsiye etmem. Yarış Kabin firmasında, bu traktörlerin kabinlerinin imalatını gördüm. Yarış, tam anlamıyla bir kabin üreticisi olmasına rağmen, bu markanın kabinlerinin bile birçok alt parçası çinden geliyordu. Yarış ' ta sadece montajı yapılarak Çankırı ' ya gönderiliyordu. Zaten inceleme fırsatı bulanlar, parça kalitesini gözleriyle görmüşlerdir.

Vites geçişleri konusunda da Nail ' e katılıyorum. 4 ana vites zor da olsa geçiyor ama takviye viteslerini hiç takamadım.

naıl_59 link=topic=24854.msg203458#msg203458 date=1249944516' Alıntı:
bi vites geçişi var dehşet ben landiniyi beğenmiyodum bunu görünce landini pamuk gibi ön diferansiyal nh ile aynı sadece çin dökümü

Ayrıca fuarda standlarını ziyaretim sırasında stand görevlisi arkadaşların traktörleri hakkındaki bilgileri beni epey şaşıttı:

Katalog dağıtan görevli, traktörün Ankara Sincan ' da üretildiğini söyledi. Ben 'Çankırı Çerkeş olmasın' deyince hata yaptığını anladı.

Diğer görevliye traktörün önündeki YTO simgesini sordum. 'YTO, çin traktör markası değil mi?' soruma görevlinin verdiği cevap çok ilginçti. ' Çin ile bir alakamız yok. YTO, Yeni Türkiye Otomotiv anlamına geliyor, ama Japon ortaklarımız var' dedi. Ön dingilin carraro olduğunu söylediler ki kesinlikle değil.

ersanakyai link=topic=24854.msg204221#msg204221 date=1250190035' Alıntı:
Açıkçası kimseye tavsiye etmem. Yarış Kabin firmasında, bu traktörlerin kabinlerinin imalatını gördüm. Yarış, tam anlamıyla bir kabin üreticisi olmasına rağmen, bu markanın kabinlerinin bile birçok alt parçası çinden geliyordu. Yarış ' ta sadece montajı yapılarak Çankırı ' ya gönderiliyordu. Zaten inceleme fırsatı bulanlar, parça kalitesini gözleriyle görmüşlerdir.

Vites geçişleri konusunda da Nail ' e katılıyorum. 4 ana vites zor da olsa geçiyor ama takviye viteslerini hiç takamadım.

Ayrıca fuarda standlarını ziyaretim sırasında stand görevlisi arkadaşların traktörleri hakkındaki bilgileri beni epey şaşıttı:

Katalog dağıtan görevli, traktörün Ankara Sincan ' da üretildiğini söyledi. Ben 'Çankırı Çerkeş olmasın' deyince hata yaptığını anladı.

Diğer görevliye traktörün önündeki YTO simgesini sordum. 'YTO, çin traktör markası değil mi?' soruma görevlinin verdiği cevap çok ilginçti. ' Çin ile bir alakamız yok. YTO, Yeni Türkiye Otomotiv anlamına geliyor, ama Japon ortaklarımız var' dedi. Ön dingilin carraro olduğunu söylediler ki kesinlikle değil.
bilinçsiz satş temsilcisi gördüm..bu kadarını duymamıştım..bide çuwalla para alıyolar yazık walla...yapsalar ya beni satış temsilcisi bak neler yapıyom...