Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Deutz-Same-Lamborghini Şahsuvaroğlu Standı...!!!

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Deutz-Same-Lamborghini kısaca Şahsuvaroğlu Standını göreceksiniz....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Deutz-Same-Lamborghini Şahsuvaroğlu Standı...!!!

eline sağlık çok güzel resimler her zaman yaptığın gibi güzel bi paylaşım tenteli deutz dikkatimi çekti yeni model üretimmi?

Ynt: Trakya(Çorlu) Tarım Fuarı 2009 Deutz-Same-Lamborghini Şahsuvaroğlu Standı...!!!

Emeklerine sağlık Erkan kardeşim. Deutz en çok hoşuma giden modeli bu agrotron lar içlerindense en çok k100 e hastayım.

ewet mustafacım senin deutz traktörlerine olan merakını ve hastalığını yakınen biliyorum.bu konu hakkında detaylı çalışma yapmanı istiyorum.bizleri bilgilendirirsen sewinirim.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....

doganbey1 link=topic=24857.msg203321#msg203321 date=1249913677' Alıntı:
eline sağlık çok güzel resimler her zaman yaptığın gibi güzel bi paylaşım tenteli deutz dikkatimi çekti yeni model üretimmi?

Yeni model Agrolux serisi, Same ' de ise Tiger olarak ismi geçiyor. Türkiye ' de üretiliyorlar.

tümosancı sefa link=topic=24857.msg203356#msg203356 date=1249917468' Alıntı:
eline saglık fotolar güzel çıkmış ama tümoları çekmemişsin bide bakıcaktın

Tümosan fotolarıda var sırası gelince onlarıda yollayacağım.

k 100 4 silindirli bi motor. ama çekişme de hep galip bikere sinde 6 silindirli jonhdereyi arada 400 kg fark var ken hiç tın lamadan çekti aynı şekilde case yi de parçaladı resmen ben gördüm kendi boyutlarındaki bütün traktörleri sürükler........

1006 link=topic=24857.msg203727#msg203727 date=1250064828' Alıntı:
k 100 4 silindirli bi motor. ama çekişme de hep galip bikere sinde 6 silindirli jonhdereyi arada 400 kg fark var ken hiç tın lamadan çekti aynı şekilde case yi de parçaladı resmen ben gördüm kendi boyutlarındaki bütün traktörleri sürükler........
kaç hp bu canavar ve fiyatı nerelerde bilgin varmı

deutz modelleri çok güzel traktör bendede 2009 model deutz agrolux 90 dt model traktör war süper güçlü bir tarktör

k 100 harbidende çok baba motor.
bu yiğidin fiyatları hakkında bilgisi olan varsa paylaşsınki bizde bilgilenelim.