2009 ÖSS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

19.05.2008
11,882
800
Edirne

Arkadaşlar bu sene üniversiteye girecek arkadaşlar nereye gideceksiniz.ben BİLECİK KİMYA VE PROSES MÜHENDİSLİĞİNİ KAZANDIM.BİLECİKLİ ARKADAŞLAR YARDIM BEKLİYORUM

Ynt: 2009 ÖSS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

bende van yüzüncüyıl üniversitesinde ziraat mühendiliği okuyodum tekrar sınava girip ankara ünivesitesi ziraat mühendisliği tarım makinaları bölümünü kazandım

doganbey1 link=topic=24891.msg203738#msg203738 date=1250071040' Alıntı:
Arkadaşlar bu sene üniversiteye girecek arkadaşlar nereye gideceksiniz.ben BİLECİK KİMYA VE PROSES MÜHENDİSLİĞİNİ KAZANDIM.BİLECİKLİ ARKADAŞLAR YARDIM BEKLİYORUM
Ben Nasrettin hoca misali Bilecikliyim..yani Bozüyük ten evliyim..bozüyük e sık sık giderim..Bilecik yakın olmasına rağmen birkaç kez gittim..yardımcı olamadığım için kusura bakmazsın heralde ..Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ne yerleşseydin mutlaka yardımcı olurdum heryönden..ama yinede müsait olduğum zaman tanışmak yüz yüze görüşmek isterdim..eğer yerleşen arkadaşlar varsa teklifim onlar için de geçerli..(Kütahya DPÜ ne)

canın sağolsun abi senin.varlığın yeterli.görüşürüz tabikide.yakın zaten.ikimizinde müsait olduğu bi zaman glirim ziyaretine.ziyaret maksadıyla fergusonuda kullanırım:)))