yengeniz beni terk etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: yengeniz beni terk etti

giden gıtmıstır gıttığı gün bıtmıstır kardesım yasın genç bosver salla bırı gıder bını gelır feda olsun kızlar sana bulursun yıne

suleymanjd link=topic=24904.msg203872#msg203872 date=1250100189' Alıntı:
giden gıtmıstır gıttığı gün bıtmıstır kardesım yasın genç bosver salla bırı gıder bını gelır feda olsun kızlar sana bulursun yıne
ha yaşa be abi bende öle dedim duanlamı doğdum bedduanla öleyim dedim

Ama ismail kardesim bence atiyorsun cunku ancak hiyar bir insan bunu herkesin önunde anlatabilir kusuru bakma icimden geleni söyledim (Kendini fazla batirma kardesim)

anil_Tm link=topic=24904.msg203912#msg203912 date=1250105242' Alıntı:
Ama ismail kardesim bence atiyorsun cunku ancak hiyar bir insan bunu herkesin önunde anlatabilir kusuru bakma icimden geleni söyledim (Kendini fazla batirma kardesim)
damardan girdn be..yengeniz dediysem karım değil yanlış anlama sadece takıldığım biri idi....o kadar da hıyar değiliz herhalde

anil_Tm link=topic=24904.msg203912#msg203912 date=1250105242' Alıntı:
hem kendime böyle şeyler denmesinden hiç azetmem maksat gırgır şamata idi...

nforcer link=topic=24904.msg203917#msg203917 date=1250105489' Alıntı:
damardan girdn be..yengeniz dediysem karım değil yanlış anlama sadece takıldığım biri idi....o kadar da hıyar değiliz herhalde
kusura bakma o zaman özur dilerim esin diye anladim pardon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...