TM 120 çiftte

ramazann.jpg

Herg3.jpg

Herg4.jpg

Herg5.jpg

Herg6.jpg

Herg7.jpg

Herg2.jpg

Ynt: TM 120 çiftte

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
emeğine sağlık abi güzel reismler tarladan kendinsin galiba kimse yok görünürlerde
bu sene anızları tek sürdüm evet tarlada başka kimse yok
Güzel paylaşım abi. Sonradan keseğe çıkınca pulluk batmamış sanırım.
pulluk ayna boyu batıyor zaten oda bu bölgede yeterli daha fazla batmasına gerek yok çünkü boz toprak altından kis beyaz verimsiz toprak çıkıyor
ramazan eline sağlık taze resimler.2.resimde traktörü salmışsın kendi gidiyor yanılmıyorsam,pulluklar 150 cm mi götürüyor ,6 lı ama araları dar pulluğun
evet bafralı kendi giderken çektim video çekmek için bıraktım pulluğun ayna ayarı 12 de şase ayarı yani yan kolların taıldığı ayar 14 lüde
Güzel fotolar Ramazan Abi Bu zamanda pulluk sürdüğüne göre yerine yeni ürün ekeceksin bayada kesek çıkmış.
bu tarlada keseğin fazla çıkmasının nedeni kışın 1. ayda sürüm ve ekim yaptık ondan
abi biraz bekleseydinyaa yagsaydı yamurda ondan sonra sürseydin nasılsa sen oraya havuc ekceksin daha iyi olurdu
okan ben beklesem bile babam bekletmez yağmur yağmasını beklersek 11. ayı bulur ozaman da tarla yanmaz şimdi sürdükmü otları baya geriletiyor

Ynt: TM 120 çiftte

abi bide bu tm eyle 6420 nin baslararı yani iz genişlikleri aynımı mesela 6420 tl100 yardıgı iz cizgisine girmiyo demek istedigimi anlatabildimmi acıklarsan sevinirim şimdiden tşk