Yhetroweer Farm v0.1 Harita

Ynt: Yhetroweer Farm v0.1 Hatita

arkadaşım emegine saglık bu oyunun içinde tarlayı senmi ekip biçiyosun? yeterli ekip manvarmı? oyunu indirdigin zaman birsüre sonra paralı lisans çıkıyormu? oyun rararşivimi? +rep

Ynt: Yhetroweer Farm v0.1 Harita

mythburax link=topic=24984.msg211988#msg211988 date=1252231396' Alıntı:
kurdum mapı mükemmel arkadaşım emeğine sağlık +rep
yorumun ve rep için ben teşekkür ederim ayrıca sorum olcak bende yeni bir harita indirmek istiyorumm ama karar veremedim haritaların tam detaylı fotolarıda yok bu haritayı beğenmişsin bana biraz bilgi verir misin bu harita hakkında...:):)

ya oyunun orjinal mapına benziyor hatları aynı fakat şu bütün patika yollar resimlerdeki gibi otlu yani mükemmel olmuş vede çiftliğin otların içinde o kadar beğendimki insan izledikçe dolaştıkça rahatlar bu çiftlikte fakat birde bişi fakettim buğdayın yeşil açık sarı renklerini görür gibi oldum bu mapta ayrıca.bana sorarsan düşünme kur yani ben dün 10 tane map değiştirdim mesela :D ayrıca bu mapta bi balya satma yeri nerde onu bulsam harika olucak

mythburax link=topic=24984.msg212299#msg212299 date=1252329955' Alıntı:
ya oyunun orjinal mapına benziyor hatları aynı fakat şu bütün patika yollar resimlerdeki gibi otlu yani mükemmel olmuş vede çiftliğin otların içinde o kadar beğendimki insan izledikçe dolaştıkça rahatlar bu çiftlikte fakat birde bişi fakettim buğdayın yeşil açık sarı renklerini görür gibi oldum bu mapta ayrıca.bana sorarsan düşünme kur yani ben dün 10 tane map değiştirdim mesela :D ayrıca bu mapta bi balya satma yeri nerde onu bulsam harika olucak
verdiğin bilgileri dikkate alıcam teşekkürler...