tümosan erkte ve ekip arkadaşı 3 lü 14 inç pulugu (sok samimi dost lar yannız)

Ynt: tümosan erkte ve ekip arkadaşı 3 lü 14 inç pulugu (sok samimi dost lar yannız)

süper resimler kolay gelsin.bizim köydede 8860 3 lü 14 inç takıyorlar.biraz zorlanıyormuş.bizde yaptırcaktık fakat fiyatı biraz pahalıydı vazgeçtik.eline sağlık

Ynt: tümosan erkte ve ekip arkadaşı 3 lü 14 inç pulugu (sok samimi dost lar yannız)

koca trakyalı eline sağlık.her zamanki gibi güzel paylaşım yapmışsın.yalnız şu videolardki görüntü kalitesi biraz daha ii olsa çok güzel olacak.motorun 10 numara.keşke 3lü 14 yerine 3 lü 18 falan kullansaydın daha iyi olurdu.diğer arkadaşlar trakyanın bazı bölgelerinde toprak yapısı çok sert.paylaşımının devamını beklerim+rep

ağır abi link=topic=24995.msg205477#msg205477 date=1250585246' Alıntı:
güzel paylaşım +rep fatih e katılıyorum uyuklatır bu tur muzık senı kabın ıcıde sıcak :D
yok be abi müzik karışık kaset oynakta var agırda karışık tam dalar gibi oluyon arkadan bi roman adi uyku açılıyo busefer oynamaya devam sıcaklık konusunada gelince kılima var serin içerisi o yönden rahattım abi merak etme sen

paylaşım için sağolasın adaş..
bizim de 60-56 var..kaputu özellikle açıp baktım.. motoru tümosan.. tümosan sağlam motor kim ne derse desin... bi de çift çeker olduğu zaman gör :)

pullukları çok salmışsın ama... bu kadar derin sürme.. motorun çiftteki sürati de güzel..