KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM MEDION 340 ve BUĞDAY HASATI 2009 BÖLÜM7...!!!

Arkadaşlar kaldığımız yerden hasat fotoğraflarına devam ediyorum. Yine bu fotoğraflarda da bir müşterimizin buğday tarlalarını biçiyoruz...;)

Vidyo...;)
http://www.dailymotion.com/video/x9vks4_claas-medion-340-buyday-bycyyor-200_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS...!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM MEDION 340 ve BUĞDAY HASATI 2009 BÖLÜM7...!!!

güneşin tam tepede olduğu saatlerde fotoğraf çekilmez genelde .... işte gün batımı yada sabah daha iyui olur fotoğraf ... gün batımına doğru çektiğin biçer fotoğrafları on numara kalite olmuş erkan ... eline sağlık ... yüne zevkle izledik ...

mrram link=topic=25083.msg207754#msg207754 date=1251201262' Alıntı:
nasıl çekişi yakıtı bir bilgin var mı? kaç hp?

Vallah kullanan şöfor o traktörle nerelerden nasıl geçiyor görsen şaşırırsın. Ben vallah öyle yerlerden tek çeker traktörle geçmeye korkarım. Fakat şöfor arkasında arabayla vurup geçiyor. Böyle olunca çekişide güzeldir diye düşünüyorum. Hatta patronuna bile takılıyor. Ford bu landini mi diye. Bak nası geçiyorum diyor...:D Sanırım 77 hp olması lâzım. Fakat emin değilim. Bunlardan buralarda az var. Olanlarda hafif işte kullanıyor. Gübre, ilaç vb...

alipasalierkan link=topic=25083.msg207769#msg207769 date=1251202711' Alıntı:
Vallah kullanan şöfor o traktörle nerelerden nasıl geçiyor görsen şaşırırsın. Ben vallah öyle yerlerden tek çeker traktörle geçmeye korkarım. Fakat şöfor arkasında arabayla vurup geçiyor. Böyle olunca çekişide güzeldir diye düşünüyorum. Hatta patronuna bile takılıyor. Ford bu landini mi diye. Bak nası geçiyorum diyor...:D Sanırım 77 hp olması lâzım. Fakat emin değilim. Bunlardan buralarda az var. Olanlarda hafif işte kullanıyor. Gübre, ilaç vb...
hmm..bilgi için teşekkürler...ben nevşehirliyim..bizim civarlarda pek fazla ford görmedim ama kozaklı ilçesi var orda 6600 ve galiba 7700dü yanlış görmediysem bu modeller var çok fazla...