ARKADAŞLAR SİZCE İLK 3 KİM OLUR ???

Arkadaşlar sizce teknoloji bakımından ilk 3 kim olur ???

• CLAAS

Kullanılan: 0 0.0%
  • DEUTZ-FAHR

• SAME-LAMBORGHİNİ

• CAT-CHALLENGER

• McCORMİCK

• VALTRA-VALMET

• ZETOR

• LANDİNİ

• Kullanılan toplam oy
    15
Ynt: ARKADAŞLAR SİZCE İLK 3 KİM OLUR ???

' ' ' ' ' ' ' ' ' ÖNERİDİR ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ARKADAŞLAR PEKİ OYUMUZU VERİRKEN NEYİ KIYASLAYARAK VERİCEĞİZ ŞU SEBEPTEN DOLAYI FENDT YADA BU TEKNOLOJİYİ İLK YAPAN UYGULAYAN MF DİR DEYİP EN AZINDAN NOTUMUZU VERİRKENE ARADAKİ EN İYİ TEKNOLOJİYİ KİMİN KULLANDIĞINI KIYASLAYARAK NOTUMUZU VERSEK DAHA DA PROF OLMAZMI SİZCE

[size=10pt][tt]teknolojiyi ilk yapan servis agı en geniş olan ve türkiye olsun dış komuşu ülkeler olsun bu ülkelrdeki göstermiş oldugu
başarıve güveni saglamış olan olsa bence daha iyi olur sadece güzellik ve teknoloji olmuyor
(örnek)
ondan sonra arızalar başladımı tek servisle ugraşmayalım senin motorun arıza yaptı filan firma aynı firmanın motoru sende de var sezon ortasınd abi arıza yaptı mesela 5 10 kişinin- bünyesinde o raızları hemen gideremiycekse ne anlamı var omotoru 1 yada 2 yapmanın degilmi diye düşünüyorum [/tt]
[/size]

oziiron link=topic=3083.msg30938#msg30938 date=1209583721' Alıntı:
birşey sormak istyorum fendt traktörünün türkiyedeki servis agı nekadar gelişti mesela bursa servisi kim yada bayisi

FENDT in servis ağı ve bayisi daha gelişmedi

koskoca ankarada bitane bayisi war servisini bilmiyorum

Arkadaşlar ankette değişiklik oldu oylama yeniden yapılcak herkes 3 oy kullanma hakkına sahip oylamanın amacını unutmayın teknoloji bakımından ilk 3 seçilcek

bence sonuç belli
1. FENDT
2. CNH
3. JOHN DEERE

aga o sekılde dusunursen tabıkı nh (case) john deere massey ferguson bunu aslında koydekı adamlara sormak alsım kesınlıkle bunlardan baska markalar solemezler

Dünyadaki tarım sitelerinde takip ettiğim anketler ve kendi fikrime göre Dünyadaki 3 büyük Fendt, John Deere, CLAAS şuanda en çok tercih edilen markalar.... Ben traktör alcak olsamda bu 3 markanın dışına çıkmam... Hepsi üstün kalitede ürünler sunuyor...