Sahura Kadar Açık Olanlar

Ynt: Sahura Kadar Açık Olanlar

valla o saatlerde sofraya yapılan hazırlıklara edilen yadımdan dolayısıyla benim hiç nete girmek bırakın bilgisayarı açmak bile aklıma gelmedi :D ama çoğu tanıdıklara sahurda telefondan mesaj attım :D

süleyman kardeim domuz bekliyorum diye yazmışsın ya hemen nerelı olduğuna baktım ,tokat lı olduğunu tahmin etmiştim ,,ben niksar dan sen nerden,,
ben de sahura kadar yatmıyom gündüzde 12 de kalkıyom,,bizim buralarda ramazan ayında işler tamamaen durur kımse bişey yapmaz ,,, sadece günde vakit geçsin diye 1 eşşek yükü odun getiririm..

camkinoz link=topic=25140.msg207286#msg207286 date=1251092011' Alıntı:
süleyman kardeim domuz bekliyorum diye yazmışsın ya hemen nerelı olduğuna baktım ,tokat lı olduğunu tahmin etmiştim ,,ben niksar dan sen nerden,,
ben de sahura kadar yatmıyom gündüzde 12 de kalkıyom,,bizim buralarda ramazan ayında işler tamamaen durur kımse bişey yapmaz ,,, sadece günde vakit geçsin diye 1 eşşek yükü odun getiririm..
aynen bızdede öle ramazanda isler duruyo tokat cıncıfe nıksara gıderken solda yenı adı çamağzı yalancı koprusu var ora bızım köy kardesım bende gunduz uyuyoorum napalım domuz çok fırsat versek bı gecede valla dumduz ederler mecburen beklıyom ama yarın sılaja baslıyom allah nasıp ederse kurtulyom gece nobetten

ev
camkinoz link=topic=25140.msg207287#msg207287 date=1251092159' Alıntı:
süleyman cincifelisin hemi,,,aşık hasan ın köyünden ,,ayrıca bizim teyze torunlarıda var orda ,samet ve osman koydeysen selalarımı ilet...
evet osman sınıf arkadasım yanı cocukluktan berı beraberız samet çalısıyo zaten mıgrosta osmanda öle tokatta ama köye gıdıp gelıolar solerım kardesım bas ustune osman gardasım sayılır benım