TRAKYA TARIM FUARI, 16. Kez Kapılarını Açıyor

Yıllardır tarımla ilgili tüm yenilik ve teknolojilerin ilk elden tanıtıldığı, bölge çiftçisi tarafından yakından takip edilen Trakya Tarım Fuarı, bu yıl 16. kez gerçekleştiriliyor.

30 Temmuz - 03 Ağustos 2008 tarihleri arasında Çorlu Orion Alışveriş Merkezi fuar alanında gerçekleştirilecek olan Trakya Tarım Fuarı, ticari potansiyeli ile bölge çiftçisinin yoğun ilgisini çekiyor.
2008 yılı katılımcı firma hedefini 150 olarak belirleyen, ürün grupları ve marka çeşitliliğini daima öncelikli kriterleri arasında tutan Trakya Tarım Fuarı, ulusal ve uluslararası firma iştirakleriyle katılımcı ve ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor.

Katılımcı portföyünde traktör ve tarımsal mekanizasyon firmalarının yoğunluğuyla dikkat çeken Trakya Tarım Fuarı, hayvancılık teknolojileri, hayvansal üretim makineleri, tohum, fide, fidancılık, gübre, sulama sistemleri ve plastik sektörlerinde faaliyet gösteren seçkin firmaların da katılımıyla gerçekleştiriliyor.

16. Trakya Tarım Fuarı, ÇORLU
30 Temmuz-03 Ağustos 2008
Orion AVM - ÇORLU

Ynt: TRAKYA TARIM FUARI, 16. Kez Kapılarını Açıyor

-silivrilimeriç- link=topic=3090.msg31494#msg31494 date=1209749666' Alıntı:
Her zamanki gibi ordayım..Fuarın her günü gitmeye çalışacam... :D

Meriç biz eleman olma işini ayarlayalım...:D ARION ' ları da götürürüz burdan Çorlu ' ya...:D Gerçi sende ehliyet yok ben sürerim sende co-pilotluk yaparsın...:D

Ynt: TRAKYA TARIM FUARI, 16. Kez Kapılarını Açıyor

alipasalierkan link=topic=3090.msg31505#msg31505 date=1209751035' Alıntı:
Meriç biz eleman olma işini ayarlayalım...:D ARION ' ları da götürürüz burdan Çorlu ' ya...:D Gerçi sende ehliyet yok ben sürerim sende co-pilotluk yaparsın...:D

Tamam Erkan Abi ben iple çekiyom Ağustos ' u... ;D Karadan götürmeyiz bea bizim Mercedes ' e koyarız Arıon ' ları öle götürürüz karadan götürürsek saat yazar... ;D ;D