BİZİM YULAF HASATI VE MEDION & ARES İŞ BAŞINDA 2009 BÖLÜM2...!!!

BİZİM YULAF HASATI VE MEDION & ARES İŞ BAŞINDA 2009 BÖLÜM2...!!!

01/07/2009

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da MEDION 340' ı bizim yulafları biçerken göreceksiniz. Fakat ilk 4 fotoğraf buğday hasatından kalmış. Zaten aynı gün buğday ve yulaf biçmiştik. Bende aynı konuda yolluyorum. Bu yıl yulaf verimleri çok güzeldi.....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=18pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: BİZİM YULAF HASATI VE MEDION & ARES İŞ BAŞINDA 2009 BÖLÜM2...!!!

nh link=topic=25327.msg207807#msg207807 date=1251215256' Alıntı:
emeğinesağlık abi tşkler;) en son resimde hafiften ışıklardan açık olsamıştı gölkemli bi hava katcakmıştı sanki ;)

Yorum için sağol. Onu bende fark ettim. Fakat çekerken hava sanki bu kadar karanlık değildi. Foroğrafta biraz karanlık gözükmüş...:D Güneşin açısından dolayı...:D

Güzel fotolar erkan hasatınız bereketli olsun Claası her zaman tek romörkla görüyordum şimdi iki romörk yakışmış.Claasın arkasında tek römork hemde 2 tekerli olması bence o traktörün karizmayı bozuyordu.Paylaşım için tşk.

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

ranger link=topic=25327.msg208078#msg208078 date=1251286808' Alıntı:
Güzel fotolar erkan hasatınız bereketli olsun Claası her zaman tek romörkla görüyordum şimdi iki romörk yakışmış.Claasın arkasında tek römork hemde 2 tekerli olması bence o traktörün karizmayı bozuyordu.Paylaşım için tşk.

Ufak tarlalarda tek römork yettiği için veya acele işlerde çift traktör çalıştığımız zaman mecburen 2 tekerlekliyi takıyoruz. Elimizde malesef bu tarz römork mevcut. Bir çift dingilli olsa o zaman hiç çıkarmam arkasından...:D

nforcer link=topic=25327.msg208138#msg208138 date=1251297681' Alıntı:
güzel resimler abi...medion un sap kıyıcıyı çıkarmışınız....

Sap kıyıcıyı çıkarmadık. Yulaf sapı çok olduğu için balyacı onları bağlamak istedi. Bizde sap kıyıcıyı sap bırakma moduna getirdik....;)

alipasalierkan link=topic=25327.msg208153#msg208153 date=1251299135' Alıntı:
Sap kıyıcıyı çıkarmadık. Yulaf sapı çok olduğu için balyacı onları bağlamak istedi. Bizde sap kıyıcıyı sap bırakma moduna getirdik....;)
hımm güzelmiş...sap kıyıcı yerinde sadece mod değiştir..o kadar....işte teknoloji....işte claas..