yeni nesil erkuntlara KEŞANdan devam ediyoruz

Ynt: yeni nesil erkuntlara KEŞANdan devam ediyoruz

arkadaşlar resimler keşan erkunt traktörleri bayii ekrem ustanın galerisinde çekilmiştir.sonunda keşanada geldi yeni nesil erkuntlar.içinden resim çekemedim motor kilitliydi.en kısa zamanda içindede resimler çekeceğim.şahsen ben beğendim.

Güzel traktör 70T ideal bi makina bende ankara tarım fuarında gördüm ama erkuntların bulunduğu kısım kalabalıktı pek inceleyemedim.Paylaşım için tşk.

öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize.gelelim erkunta erkunt hakkatten kendini iyi şekilde geliştirdi.yalnız şu motoru 4 silindir yapsa çok iyi olur.ben halkı yansıtıyorum.halk şunu diyor.değiştirmesine değiştirdi ama sadece kılıf koydu güç aynı.halk hala çekiniyor.şu tuş olaylarını sevdim tam göremedim inceleyemedim.inşallah ekrem ustadan anahtarı alıp detaylı bir şekilde inceleyeceğim.koltuğu hoşuma gitti konforlu bir görünümü var.gösterge panal kısmı daha güzel olmuş.eskiden çok basit bir görüntüsü vardı.vites topuz kısmı değişmiş.kabin değişmiş.ışıklar xenon far olmuş.yalnız yine halktan gelen sözleri söylüyorum.biraz zetor havası esmiş gibi ön panalde.ama her şeye rağman erkunta teşekkürler.

valla abim 70liğine 64.000bin küsürdü en son sorduğumda ben ama 80lik ne kadar bilemem!!!kabinin içi falan süper ıışşııklar,göstergeler,video cd çalar,klima,ekran falan,döşşemeleride düzenlemişş biraz ama 70liğğine 64bin küsür diyorlarya...

Servet 80 Lüksün fiyatı 65000 lira. Abinin yanlışı var, vadeli fiyat da olabilir dediğin.

susurluklu10 link=topic=25359.msg211692#msg211692 date=1252099296' Alıntı:
valla abim 70liğine 64.000bin küsürdü en son sorduğumda ben ama 80lik ne kadar bilemem!!!kabinin içi falan süper ıışşııklar,göstergeler,video cd çalar,klima,ekran falan,döşşemeleride düzenlemişş biraz ama 70liğğine 64bin küsür diyorlarya...

susurluklu10 link=topic=25359.msg211707#msg211707 date=1252103502' Alıntı:
valla dostum bana öyle dedi oturduk anlattıık kabinli fiyatıı falan bana dediği bu yani (sivas)görev nedeniyle burdayıım bende merak ettim baktıımda öyle demişşti yani
hemşerim iyi senin 80-66 napçan başka motoru...