Benim Hayatımdan Birkaç Kare...(biraz sönük görünüyolar, kusura bakmazsınız..)

Ynt: Benim Hayatımdan Birkaç Kare...(biraz sönük görünüyolar, kusura bakmazsınız..)

hadi herkes hayatından beş kare seçerek sitede kendisi hakkında bir küçük albüm oluştursun .. tabi isteyenler ...

bunuda en uzun topic rekoru konusunda yapalım ...

Ynt: Benim Hayatımdan Birkaç Kare...(biraz sönük görünüyolar, kusura bakmazsınız..)

okkangal link=topic=25360.msg208174#msg208174 date=1251302153' Alıntı:
hadi herkes hayatından beş kare seçerek sitede kendisi hakkında bir küçük albüm oluştursun .. tabi isteyenler ...

bunuda en uzun topic rekoru konusunda yapalım ...
Yorumların için teşekkür ederim..Bu pylaşmaya çalıştığım resimlerden birkaç tane daha var..fakat tarayıcı olmadığından resim üzerinden telefonla çektim..İyi olmadı ama idare edin artık..Şantiye hayatımda birçok insanla tanıştım ve arkadaşlıklar kurduk..Operatörler in bir çoğu Sivas lıydı..

nail abi nostalji yapmışşın...ilk resim çok exşın çıkmış..walla yakıyon ilk reminde....ilk traktörünüz olsa gerek...resimler için sağol...ahada +rep

nforcer link=topic=25360.msg208269#msg208269 date=1251313725' Alıntı:
nail abi nostalji yapmışşın...ilk resim çok exşın çıkmış..walla yakıyon ilk reminde....ilk traktörünüz olsa gerek...resimler için sağol...ahada +rep
enter link=topic=25360.msg208275#msg208275 date=1251314043' Alıntı:
ellerine sağlık nail abi ilk foto süper olmuş
İkinizede teşekkür ederim..1991 yılıydı ve Ramazan bayramıydı..135 likle son kare oldu..6.ayda 240s le takas ettik..o zaman kot takım, paçalar kıvrık, saçların arkası uzun modaydı..bende 4 ay sonra askere gittim yani..

nailyetek link=topic=25360.msg208279#msg208279 date=1251314342' Alıntı:
İkinizede teşekkür ederim..1991 yılıydı ve Ramazan bayramıydı..135 likle son kare oldu..6.ayda 240s le takas ettik..o zaman kot takım, paçalar kıvrık, saçların arkası uzun modaydı..bende 4 ay sonra askere gittim yani..
şimdi bende senin o zamanki yasındayım..bende gidiyon askere....9-10 ay sonra...