Mehmet Bey Ve Ahırdan Birkaç Foto

Bu da tosunum mehmet 3 tane arkadaşı daha vardı ama fotosunu çekmeyi unuttum onlar artık kasapta bu da bize kurbanlık olacak ya da kasabın şefkatli kollarına gidecek.Fotoğraf makinası da kaliteliydi ama çekerken kaydırdım heralde fotoların kalitesi pek iyi değil kusura bakmayın...

Ynt: Mehmet Bey Ve Ahırdan Birkaç Foto

ağır abi link=topic=25379.msg208571#msg208571 date=1251332278' Alıntı:
abey dedem derdı hıc unutmam fakır buldunmu ... vıran buldunmu yık dıye aklında olsun lazım our belkı :D
Deden belki haklı olabilir..ama benim yapım böyle be Hasan..düşene bi depikte ben vuramıyom..tam tersine elinden tutup kaldırmaya çalışıyom..bazen kendime kızmıyom da sayılmaz..

ÇağRı link=topic=25379.msg208848#msg208848 date=1251409081' Alıntı:
Benim tosunum senin tosununu çeker gel göt göte bağlayak :D Benim tosunun adı mf :D
Çağrı..eğer boyunduruk lazımsa bende var..Hala öküzlerin kokusu duruyor üzerinde...Arışta var...Araba da mevcut..İstersen bir çiftini koşabiliriz..:D

nailyetek link=topic=25379.msg208853#msg208853 date=1251409427' Alıntı:
Çağrı..eğer boyunduruk lazımsa bende var..Hala öküzlerin kokusu duruyor üzerinde...Arışta var...Araba da mevcut..İstersen bir çiftini koşabiliriz..:D
Olur tek bir şartım var benim tosunun önüne yabancı bir adam olacak yeterli :D

ÇağRı link=topic=25379.msg208854#msg208854 date=1251409572' Alıntı:
Olur tek bir şartım var benim tosunun önüne yabancı bir adam olacak yeterli :D
Ya sen tosunu yedeklemekten bahsediyon..ama benim tosunlarla aram iyi değil..tam bir hafta Cerrahi yoğun bakımda yatırdı beni...yani Matadorluk başlamadan bitti..ilk arenada jübile..:D

nailyetek link=topic=25379.msg208859#msg208859 date=1251409800' Alıntı:
Ya sen tosunu yedeklemekten bahsediyon..ama benim tosunlarla aram iyi değil..tam bir hafta Cerrahi yoğun bakımda yatırdı beni...yani Matadorluk başlamadan bitti..ilk arenada jübile..:D
Şimdi öyle diyince insan ürker ama önünde biri dursun diyince daha samimi oluyo :D.Biz zaten tosunları böyle besiye çekmeyiz yaylımda etlendiği kadar etlenir nadiren gelişimi güzel hayvanları besiye çekeriz ama bunlar(3 tane daha vardı) insana dönmeye başlamıştı onun için besiye aldık,gerçi bunların 1tanesi değmezdi besiye o da arada kaynadı :D