İŞTE BEKLENEN KANOLA HASATI FOTOĞRAFLARI MEDION 340 HASATTA 2009 BÖLÜM2...!!!

02-03/07/2009

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da merakla beklediğiniz kanola hasatını göreceksiniz. Fotoğraflarda büyük bir çiftliğin kanola tarlalarını biçiyoruz. İlk defa yeni kanola biçim ekipmanını(aparatını - Eskişehirli Kardeşler) bu çiftliğin tarlalarında denedik. Gerçekten kanola aparatı çok iyi iş çıkardı. Bu yıl kanola hasatında çok rahat ettik. Çiftliğin kanolalarını Meriç' ler satın aldı. Fotoğraflarda onların kamyonlarıda göreceksiniz. Çiftliğinde 2 adet CLAAS Ares 577 ATX' i var. Ayrıca bir tane MEDION 310' ları var. Aynı zamanda bizim köydeki MEDION 310' da bu yıl çiftliğin buğday hasatına yardım etti. Bizde kanolaları biçtik. Anlayacağınız her yer CLAAS kesildi. Biz kanolayı biçerken ARES' lerde 5' li Alpler pulluk ve Özdöken disk pulluk ile sürme denemesi yapmak için tarlaya geldiler. Yerler sert ve otlu olduğu için pek iyi sürüm olmadı. Fakat bende denemeleri sırasında sizler için traktörlerin fotoğraflarını çektim. Ayrıca çiftliğe makinayı almaya gittiğimiz zamanda 3 MEDION' u ve JD 630' u aynı karelerde sizler için buluşturdum. Çiftliğin arazisi gerçekten çok büyük. 15 gün kadar hasatları sürüyor. Benim sayabildiğim 7 tane traktör vardı. Bunlardan en büyükleri ve tarla işlerine gidenler ise Ares' ler. Çiftliğin Medion 310 ve JD 630' u var. Ayrıca bizim köydeki MEDION 310 ve bizim 340 ilede toplam 4 biçerdöver hasatlarını yaptı. Kanola aparatıyla hasatın nasıl olduğunu merak edenler için bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Umarım hepsini beğenirsiniz.......;) Fotoğrafları 133 tane oldukları için iki bölüm olarak yolluyorum. Bu konuda fotoğrafların ikinci bölümü yer alacak. Fotoğrafların tamamı sayı fazlalığından gözükmeyebilir. 24 saat sonra konuyu açmayı tekrar denerseniz görebilirsiniz....;)

Kanola Aparatı Üretici Firma İrtibat:
Eskişehirli Kardeşler
Yedek Parça İm Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Gezi Kemal Mh. San. Çar. Ekici Sk. 7. Blok No: 23
BABAESKİ - Kırklareli

Tel: 0288 512 17 38
Fax: 0288 512 77 52

info@eskisehirlikardesler.com
kardesler@eskisehirlikardesler.com
www.eskisehirlikardesler.com

Vidyolar.... ;)
(Vidyoları kaliteli izlemek için vidyonun altındaki SD yazan siyah kutuya tıklayıp, HQ' yü seçersiniz vidyolar daha kaliteli gözükecektir.)

http://www.dailymotion.com/video/x9wf9a_claas-medion-340-kanola-bycyyor-200_auto
http://www.dailymotion.com/video/x9wfin_claas-medion-340-kanola-bycyyor-200_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

İKİNCİ BÖLÜMÜN SONU

[move][size=18pt]First CLAAS......!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: İŞTE BEKLENEN KANOLA HASATI FOTOĞRAFLARI MEDION 340 HASATTA 2009 BÖLÜM2...!!!

Güzel fotolar erkan her yer claas olmuş valla zevkle izledim kendimi biran biçimde gibi hissettim.Paylaşım için tşk. +rep

Ynt: İŞTE BEKLENEN KANOLA HASATI FOTOĞRAFLARI MEDION 340 HASATTA 2009 BÖLÜM2...!!!

Güzel fotolar Erkan...Claas cenneti gibi olmuş :D 310ların birinde sanırım C510 tablo var... Bişi merak ettim 630 ' lada biçiyorlarmı?

Süper ötesi resimler Erkan Abi...Benim arabalarda baya yakışıklı çıkmışlar seneye artık üçünü beraber çekeriz fotolarını... :D

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

ÖZzGÜR link=topic=25394.msg208786#msg208786 date=1251399930' Alıntı:
Güzel fotolar Erkan...Claas cenneti gibi olmuş :D 310ların birinde sanırım C510 tablo var... Bişi merak ettim 630 ' lada biçiyorlarmı?

Evet Özgür çiftliğin kendi makinasında 5.10 tabla var. 630 ' lada ara sıra iş sıkıştığı zaman biçiyorlar. Bu sene biraz çalıştı. 5-6 traktör, 2 kamyon dane çekiyor olduğu zaman 630 ' da işe koyuluyor....:D

-silivrilimeriç- link=topic=25394.msg208824#msg208824 date=1251405751' Alıntı:
Süper ötesi resimler Erkan Abi...Benim arabalarda baya yakışıklı çıkmışlar seneye artık üçünü beraber çekeriz fotolarını... :D

Seneye üçünüde yan yana dizeriz hepsini öyle bir poz alırız. Merso ile Cargo yana Daf ' ta ortaya...:D

alipasalierkan link=topic=25394.msg208994#msg208994 date=1251460537' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Evet Özgür çiftliğin kendi makinasında 5.10 tabla var. 630 ' lada ara sıra iş sıkıştığı zaman biçiyorlar. Bu sene biraz çalıştı. 5-6 traktör, 2 kamyon dane çekiyor olduğu zaman 630 ' da işe koyuluyor....:D

Seneye üçünüde yan yana dizeriz hepsini öyle bir poz alırız. Merso ile Cargo yana Daf ' ta ortaya...:D

Jd 630 ' u devamlı kullanıyorlar...İnş seneye üçünü bi arada yakalarız... :D

güzel paylaşım.eline sağlık...adam claas bayisi felan mı bedava mı alıyo bunları kapıya doldurmuş ne kadar claas varsa.. :)

alipasalierkan link=topic=25394.msg213227#msg213227 date=1252593702' Alıntı:
Bayisi değil. Ama meraklısı...:D
güzel bir merak..meriç ve senin ares ve fendt 415 ' i çok merak ediyorum...sürmek nasip olur mu bilmem..gerçi dada 4x4 traktöre binmişliğimiz yok :D