Erkunt Tarım Makinaları Sanayii

• Konbuyu başlatan tkbot1
  • Başlangıç tarihi

Erkunt Tarım Makinaları Sanayii

Erkunt Tarım Makinaları Sanayii A.Ş., 12 Eylül 2003 tarihinde, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve bir yıl gibi kısa bir süre içinde, tasarımı tamamen Türk mühendisler tarafından yapılan, Türkiye ' nin ilk gerçek yerli tasarım traktörünü üretmeye başlamıştır.

Üretim, Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi ' nde bulunan 12.000 m2 ' si kapalı olmak üzere toplam 32.000 m2 alanda gerçekleştirilmektedir. ERKUNT, traktör üretiminin yanı sıra hem kendi ürünleri hem de dünyadaki diğer önemli traktör üreticileri için hidrolik aksam üretimi de yapmaktadır.

Üretime başladığı 2004 yılından bu yana geçen kısa sürede traktörlerinin yüksek performansı ve düşük yakıt tüketimi ile Türk çiftçisinin güvenini kazanmış, sektörün önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Bugün itibarı ile ürün gamında 5 farklı model ve 16 farklı tip traktör bulunmaktadır.

ürkiye ' de üretilen ilk yerli traktör olmanın yanısıra, ERKUNT, ürettiği tüm traktör modelleri için CE Belgesi alan tek Türk traktör üreticisi olma özelliğine de sahiptir. Bu vesile ile özellikle Avrupa kıtasına başlayan ihracat, Türk traktör sektörü için yine bir 'ilk' olma özelliği taşımaktadır.

TSE-ISO-EN 9001:2000 Kalite Yönetim, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim ve TS 18001 (OHSAS) İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerine sahip olan ERKUNT, Türkiye ' de ve Dünyada, kaliteli ürünleri ile adını duyurmaya, hızla büyümeye, genç ve dinamik kadrosu ile Türkiye ' de ilklere imza atmaya devam edecektir.

[size=6pt](Alıntıdır)[/size]

Ynt: Erkunt Tarım Makinaları Sanayii

3.jpg

traktor2.jpg

1178135376.jpeg

EIMA_Erkunt.jpg

Ynt: Erkunt Tarım Makinaları Sanayii

POYRAZLI SALİH link=topic=42.msg351#msg351 date=1195313619' Alıntı:
mustafa ben autocad kursuna erkunt eğitim merkezine gidiyorum sincan organizeye :D

Dostum bence çok iyi yapıyorsun. Ben şu düşüncedeyim hep, bilgisayarda az şey bil ama tam bil. Gerçekten bi konuda professional ol. Biz işte onu yapamıyoruz, herşeyi biliyoz ama az az bi işe yaramıyor. Ben bu aralar site işlerine baya kafayı taktım. Başka hiçbirşeyle uğraşmıyom... :) Autocad ' da yükledim bi aralar, onuda kurcaladım ama diyorum ya hepsinden az az bi yararı olmuyor...