silaj biçim zamanı ekip sağlam deutz,landini,fiat,mf ve fimaks

Ynt: silaj biçim zamanı ekip sağlam deutz,landini,fiat,mf ve fimaks

Güzel fotolar Nail...Silaj işide baya atraksiyonlu oluyor... Mısırlar ilk ürünmü yoksa ikinci ürünmü? Bizim burda ikinci ürünler eylül sonunda anca oluyor...Silaj makinasıda bence çok güzel, bizim tanıdıkta tek sıralı var.Yan tarafa kadar üfleyemiyo.Arabayı arkasına takmak gerekiyo, oda biraz yorucu oluyo ama fimaksın yana kadar üflemesi gerçekten çok güzel...

ÖZzGÜR link=topic=25458.msg209247#msg209247 date=1251532564' Alıntı:
Güzel fotolar Nail...Silaj işide baya atraksiyonlu oluyor... Mısırlar ilk ürünmü yoksa ikinci ürünmü? Bizim burda ikinci ürünler eylül sonunda anca oluyor...Silaj makinasıda bence çok güzel, bizim tanıdıkta tek sıralı var.Yan tarafa kadar üfleyemiyo.Arabayı arkasına takmak gerekiyo, oda biraz yorucu oluyo ama fimaksın yana kadar üflemesi gerçekten çok güzel...
saolasın
bu çok kolaylık ya tak cıkar uğraşmıyosun ilk sıralarıda makınayı arkaya alarak biçiyor başları açma derdi yok bom da uzun yana hattA önüne rahatla atıyor
alipasalierkan link=topic=25458.msg209248#msg209248 date=1251532910' Alıntı:
Güzel paylaşım. Ekipte sağlama benziyor...
saolasın ekip fena değildi bize yetti yani gönül hep daha iyisini ister ama
cubuklu06 link=topic=25458.msg209262#msg209262 date=1251537438' Alıntı:
ekip sağlam işte bayağı heyecenlı olur kalabalıkta..paylaşım için teşekkürler..
walla çok zevkli oluyor tarla koşulları cok rahattı bayır engebeli falan olsa atraksiyon olurdu biraz ben teşekkür ederim

ÖZzGÜR link=topic=25458.msg209247#msg209247 date=1251532564' Alıntı:
bu ilk ürün ikinci üründe vardı daha koçan yapmamış biçmedik sulamasız bu kadar olmuş cok iyi yağmurlar güzel düştü bu yıl

mısıralrin boyu yok galıba sızın orda naıl güzel paylasım bızım burda çıft sıra makınayı 100 traktor ancak cevırıo mısırın boyu 3 25 4. mtre arası gzel paylasım romork demıycem dorsen yakıooo

Nail...sende Erkan dan sonra en zengin gelebilecek bi paylaşım yapmışsın...zevkle inceledik..imc mükemmel olmuş..Bu arada farketmedim sanma..Deutz un şoförüne Gold Cola almışsın..İnsan bi Coca Cola alır veya Pepsi..:D Cola koyacağıda dahiyane bi fikir..yurdum insanı..:D Paylaşıma +rep

Ekipte hakkatten sağlammış böyle kalabalıkta iş yapmasıda güzel olur.Deutz kaç model baya teferruatlı bi makinaya benziyo 5 vites mi bu traktör, güzel fotolar zevkle izledim paylaşım için tşk. +rep

suleymanjd link=topic=25458.msg209405#msg209405 date=1251562594' Alıntı:
mısıralrin boyu yok galıba sızın orda naıl güzel paylasım bızım burda çıft sıra makınayı 100 traktor ancak cevırıo mısırın boyu 3 25 4. mtre arası gzel paylasım romork demıycem dorsen yakıooo
saolasın abi hiç su yok traktör boyu kadar işte bu köyde en iyi mısır normaller daha köse normalde 100 hp üstü olması lazım 3085 wardı deutzun sahibinde makinayı çewirmedi deutz inanılmaz peformans sergiledi dorseyi böyle ilaveli benimde ilk görüşüm
nailyetek link=topic=25458.msg209432#msg209432 date=1251566548' Alıntı:
Nail...sende Erkan dan sonra en zengin gelebilecek bi paylaşım yapmışsın...zevkle inceledik..imc mükemmel olmuş..Bu arada farketmedim sanma..Deutz un şoförüne Gold Cola almışsın..İnsan bi Coca Cola alır veya Pepsi..:D Cola koyacağıda dahiyane bi fikir..yurdum insanı..:D Paylaşıma +rep
saolasın abi
söförde oruç yok biz oruçluyduk o malzemeleriyle gelmişti bardak koyma yeride ona bi ihtiyaç sahibi ayyaş tam biraya göre yapmış yerini

ranger link=topic=25458.msg209437#msg209437 date=1251567265' Alıntı:
Ekipte hakkatten sağlammış böyle kalabalıkta iş yapmasıda güzel olur.Deutz kaç model baya teferruatlı bi makinaya benziyo 5 vites mi bu traktör, güzel fotolar zevkle izledim paylaşım için tşk. +rep
aynen çok zevkli oldu orucu nasıl tuttum anlamadım deutz 2008 model 40 + 40 5 vites +2 ye bölüyor vitesi teknolojik bi makina hele bide bi ses var zaten eksoz soba borusu gibi yorumun için teşekkürler
nforcer link=topic=25458.msg209456#msg209456 date=1251570517' Alıntı:
nailim güzel kareler...resimler için sağolasın...ekip kalabalık we güçlü..bu ekibe iş dayanmaz...
sen sağol iş dayanmazda fazla iş yok ki o an bi kalabalık hemen bitti bide makina büyük bişey anlamadım

nforcer link=topic=25458.msg209764#msg209764 date=1251655687' Alıntı:
tek motorla yapta gör dünya kaç bucak....git gel indir çiğne göbem çatladıydı walla...
ismailım sılaj zahmetlı ış tek basına yorucu sıkıcı bı ıs kalabalık takılcan bız ekıp çalısması yaparız napalım

nforcer link=topic=25458.msg209764#msg209764 date=1251655687' Alıntı:
tek motorla yapta gör dünya kaç bucak....git gel indir çiğne göbem çatladıydı walla...
eyvah cok zor olmuştur en az 2 traktör biri çiğner biri çeker 3 kişi gerekli biri ciğneme biri cekme biride römork takıp sökmeye

suleymanjd link=topic=25458.msg209959#msg209959 date=1251665262' Alıntı:
ismailım sılaj zahmetlı ış tek basına yorucu sıkıcı bı ıs kalabalık takılcan bız ekıp çalısması yaparız napalım
walla ben arkadaşlar çalıştığı için ekip kuramadım..tek tabanca takıldık..çok zahmetli...
naıl_59 link=topic=25458.msg210063#msg210063 date=1251671032' Alıntı:
eyvah cok zor olmuştur en az 2 traktör biri çiğner biri çeker 3 kişi gerekli biri ciğneme biri cekme biride römork takıp sökmeye
ben traktöre sıyırgayı taktım...taşıdım..indirdim..bide çiğnedim..tümosan hepsinin üstesinden geldi ama beni yordu :D