bunlarda mehmet bey'e kapak olsun :D

Ynt: bunlarda mehmet bey'e kapak olsun :D

Maşallah denilebilir..41 kere maşallah...Sen bu işi aşmışsın Ağır Abi....Hammadde bizde çok ahanda işleyecek gerçek üreticiyi buldum..D İrtibatı koparmayalım...Paylaşım gecenin paylaşımıdır...yorum yazmayanın hiç şüphesiz diyecek bir şeyi yoktur..:D

Maaşallah çok güzel ve bakımlı hayvanlar, nazar deymesin.. Ahır da çok güzelmiş. Kışın da açık besiye devam mı ediyorsunuz, biz de bu kışı açıkta geçirttik hayvanlara.

ersanakyai link=topic=25556.msg210772#msg210772 date=1251794288' Alıntı:
Maaşallah çok güzel ve bakımlı hayvanlar, nazar deymesin.. Ahır da çok güzelmiş. Kışın da açık besiye devam mı ediyorsunuz, biz de bu kışı açıkta geçirttik hayvanlara.
ersan abi yorumun için tşk ederım abı havyanlar ılk geldıgınden son gunune kadr burda yatıp kalkıyorlar yaz kıs anlıyacagın (fırsatın olursa senınde ahırın ve hayvnlrı çekıp koymanı ısterız kolay gele )

Elimde şu an bir iki videoları var sadece. Akşama onları koyarım siteye, kardeşimden de rica ederim fotoğraflarını çekip gönderirse onları da paylaşırız. Hayvanlar Tekirdağ ' da.

ağır abi link=topic=25556.msg210805#msg210805 date=1251804420' Alıntı:
ersan abi yorumun için tşk ederım abı havyanlar ılk geldıgınden son gunune kadr burda yatıp kalkıyorlar yaz kıs anlıyacagın (fırsatın olursa senınde ahırın ve hayvnlrı çekıp koymanı ısterız kolay gele )

ersanakyai link=topic=25556.msg210809#msg210809 date=1251805125' Alıntı:
Elimde şu an bir iki videoları var sadece. Akşama onları koyarım siteye, kardeşimden de rica ederim fotoğraflarını çekip gönderirse onları da paylaşırız. Hayvanlar Tekirdağ ' da.
hepsı besımı abı kurbanlık falanda takarmısısnız toplarmısınız yoksa kendı ıneklerınız varmı

Süt veren 8 kadar inek vardı, 3-4 tane dana vardı, bikaç tane de düve ve buzağılar. Şu an tam sayıyı hatırlamıyorum. Babamlar ilgileniyor hayvanlarla, ben de köye gittikçe ilgilenmeye çalışıyorum. Kapalı ahırımız artık küçük gelmeye başladığı için açık bakmaya başladık. Aslına her yaz açıkta duruyorlardı fakat bu kışı da açıkta geçirdiler tabi hayvanlar için de en iyisi buymuş, keşke daha önce geçseymişiz açık bakıma.

ağır abi link=topic=25556.msg210811#msg210811 date=1251805297' Alıntı:
hepsı besımı abı kurbanlık falanda takarmısısnız toplarmısınız yoksa kendı ıneklerınız varmı