MF LERİN KAPIŞMA VİDEOLARI BUYRUN İZLEYİN :D

Ynt: MF LERİN KAPIŞMA VİDEOLARI BUYRUN İZLEYİN :D

Böyle çekiştirme videolarının hiçbir markanın satışlarında artışa yol açacağını sanmıyorum.Aslında çiftçide biliyor hangi markanın ne olduğu, böyle çekiştirme yapanlar kışın iş olmadığı zaman köyde sıkıntıdan ne yapacağını şaşıran kişiler. Sinan paylaşım için tşk.

kapışma diye 398 le erkunt bayağı asılmış ama normalde o hızla 1 saat çalışamazlar hergte.mf de zaten hantal nimete yetişemiyor bile erkunt servet olsa hiç şansı yok mf nin

Güzel paylaşım Emeğine Sağlık kardeşim. Zaten Mf şimdi yalan söylemeyelim pek bir iş çıkartamıyor ha 398 hariç. Zaten Erkunt ' taki şanzıman yada şanzıman demeyelimde difransiyel tam bir pulluk mucizesi gibi.

Abi bu yeşil erkunt ne böyle yaa sanki asfaltta sol çekiyor..ama ben bunların namını nail yetek ağamdan duydum..bu erkuntlar böyleymiş.erkunt un rampa yukarı çektiği pulluğu ağamın uçan teneke mf 265 yerinden kaldıramamış:D

delibalta link=topic=25586.msg234733#msg234733 date=1260820753' Alıntı:
Abi bu yeşil erkunt ne böyle yaa sanki asfaltta sol çekiyor..ama ben bunların namını nail yetek ağamdan duydum..bu erkuntlar böyleymiş.erkunt un rampa yukarı çektiği pulluğu ağamın uçan teneke mf 265 yerinden kaldıramamış:D
:D :D