işte uzel HYDRO 4*4 U-SP 3065 XS ile karşınızdayım arkadaşlar

Ynt: işte uzel HYDRO 4*4 U-SP 3065 XS ile karşınızdayım arkadaşlar

of of of bunlar ne böyle yaww....kamyonda biöerde güzel bi ikili olmuş...paylaşım için teşekkürler... +rep
biçer 4*4 olsa gerek.. ;)

arkadaşlar kamyon bizimdir dayım nakliyeye girdi tane çekiyor biçerciye kamyonun üstündeki dayım dır bu arada ilk defa denk geldi tarlada normalde tarlada göremezdiniz ama kısmet bu yazmış yorumlar için şimdiden teşekürederim

balıkesır_susurluk link=topic=25611.msg211447#msg211447 date=1252011252' Alıntı:
sefa guzel resımler
emegıne saglık
beyler ben bu uzelın bıcerlerını normal hayatta hç gormedım:)
arkadaşım makine süpermi süper konforlu rahat en önemlisi seri bi makina işin altından kalka biliyor

GÜZEL Bİ MAKİNA ESKİŞEHİR ANADOLU TARIM İŞLETMESİNE 2006 ' DA 2 TANE GELMİŞTİ İNGİLİZ MÜHENDİSLER FALAN TEST KONTROL AYAR AMAÇLI MİSAFİRİMİZ OLMUŞLARDI O ZAMAN 1 HAFTA KADAR SABAH 8 AKŞAM 8 OLARAK SÜREKLİ KULLANDIM.TC56 yı falan ağzından alır arkasından çıkartır cs6050 ayarında bi makina özellikle kaportası mükemmel %85 i paslanmaz galveniz saçtan imal edilmiş en çok hoşuma giden yeri sap çekici plastik parmaklar :)

erkut orkal link=topic=25611.msg211455#msg211455 date=1252012258' Alıntı:
GÜZEL Bİ MAKİNA ESKİŞEHİR ANADOLU TARIM İŞLETMESİNE 2006 ' DA 2 TANE GELMİŞTİ İNGİLİZ MÜHENDİSLER FALAN TEST KONTROL AYAR AMAÇLI MİSAFİRİMİZ OLMUŞLARDI O ZAMAN 1 HAFTA KADAR SABAH 8 AKŞAM 8 OLARAK SÜREKLİ KULLANDIM.TC56 yı falan ağzından alır arkasından çıkartır cs6050 ayarında bi makina özellikle kaportası mükemmel %85 i paslanmaz galveniz saçtan imal edilmiş en çok hoşuma giden yeri sap çekici plastik parmaklar :)
arkadaşım dedigin gibi tc yi verip almayı bile düşünmedim degilim bu makina yı almak için süper bişey çok seri ambar boşaltma özelligi var ama bi yönü hoşuma gitmedi bildigimiz elezon sistemi depo bu yüzden biraz çalışması lazım tamamen boşalması için azaldımı içinde mal savuruyo malı saga sola ama geri kalan erşeyi hoşuma gitti züper ötesi bi makina

eline sağlık kardeşim ,güzel çekmişsin resimleri,fakat makinaya yorum yapan arkadaşlar çok abartmışlar makinayı ,arkadaşın birisi tc 56 la kıyaslamış ama alakası yok,makina toplama makina ,yani motor başka ,tabla başka yer imalatı.çok hantal bir makina ,sap yemesi iyi değil,yandaki batör kasnakları ufak ,sıkıştırdımı makina tıkanıyor,parça sorun ,bafrda 4 tane var alanların hiç birisi memnun değil,makina alıcak olsam tercihim değildir