90 hp ve ustu traktor aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.a. arkadaslar baslıktada dediğim gibi 90 beygir ve ustu traktor aranıyor parası 65000-40000 arasında değisebilir marka model onemli değil

Ynt: 90 hp ve ustu traktor aranıyor

tümosan 90.80 derim o paraya ama ne iş için kullanacaksın o daha önemli 90 hp üstü 110 - 90 2. elde tavsiye edebilirim yada ts110 tekirdağda var landini vision 105 ts 110 a powerfarm 95 vartra 900 800 vs

yha ben sılaj yapıyorum bu sezon tekli makina var ama bidahaki seneye 2 veya 3 sıralı makina almayı dusunuyorum bunun icin onerdiğiniz traktor varsa iyi olur

kardeş 3.105 düşünsene güç diyorsan güç ekonomik yakıt diyorsan yakıt bir düşün araştır sonuç ta bunun ölümü var kalımı var bakarsın sıkısırsın satman gerekir piyasaya çıkardıgın zaman tenekede olsa alırlar yeterki mf olsun tabi karar senin

fimaksın sıra bağımsız maknasını kullanan çewrem var biri 87 deutz agroplus biri nh 95-66 ikiside ideal 3.105 te var ama tek sıra 96-66 nın performansı daha iyi ama en hoşuma giden landini powerfarm 95 tek sıra 2 sıra için 2. el vision 105 landini var makinalara ideal bi motor

bende su anda tek sıralı var ben gecen sezon sılajımı ford 6610 traktorle yaptım bu sezon ford cekemedi bende arkadastan john deere 7730 aldı bu seferde cok buyuk geldi simdilik jdyle isimi goruyorum sene bana john deere kadar olmasada buyuk traktor lazım bir tane new holland tl100a buldum motor cok guzel onerirseniz alabilirim kararsız kaldım

adszxv.jpg

[size=12pt]BU TRAKTORLERDEN HANGİSİNİ ONERİRSİNİZ[/size]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...