işte arkadaş bizim 2520 çekirdek yüklü dün sabah 5.30 boşlatmaya gitmeden önce

arkadaşlar fotolar dün sabah 5.30 da köy meydanında çekilmiştir dayım ın namazdan çıkmasını beklior boşaltmaya tüccara gidicek yükleme sırasıda dünden bi gün öncei paylaştıgım fotolarda satılmıştır kmayon uzel biçerin biçtigi

arkadaşlar görüntüler biraz bozuk çıkmış olabilr gece modunda çektim

*** son ***

Ynt: işte arkadaş bizim 2520 çekirdek yüklü dün sabah 5.30 boşlatmaya gitmeden önce

vayy naylon bebeğin olduğunu bilmiyordum peki eksoz durumu nasıl yoksa orjinalmi aragazda yaparsın sen şimdi naylon bebeğe ve sana +rep

Ynt: işte arkadaş bizim 2520 çekirdek yüklü dün sabah 5.30 boşlatmaya gitmeden önce

naıl_59 link=topic=25642.msg211739#msg211739 date=1252144995' Alıntı:
vayy naylon bebeğin olduğunu bilmiyordum peki eksoz durumu nasıl yoksa orjinalmi aragazda yaparsın sen şimdi naylon bebeğe ve sana +rep
abart var arkadaşım gaza basınca ve rampada inliyor ortalık güzel bi sesi var

ranger link=topic=25642.msg211744#msg211744 date=1252146181' Alıntı:
Güzel fotolar yağlık çekirdek sanırım kilosu kaçtan satılıyo.Paylaşım için tşk.
abi kilosunu tüccar 650 açıklamış tarım kredi de 700 720 fln yazmış boçlularından almak için ama tüccar peşin para 650 yazmış

eline salkkardeş güzel resimlr önümüzdeki sene almayıdüşünüyorum pancar çekmek için nasıl önerirmisin siz kullanıcıların tavsiyelerine ihtiyacım var.
bizim baba ikinci bir traktr düşünüyor ben de kamyon alıyım kendi pancarımı kendim çekiyim diyorum bu şekilde bir düşünce var ikisinden biri ama sizingibi kullanıcı büyüklerimin önerilerinide almak isderim