bu forumda

arkadaşlar bu konuyu uzun uzun düşündüm ve açmaya karar verdim benim sorum şu şekılde yonetıme. şimdi bu forumda mühendis olan kişilere onursallık varda neden muhtar olan kişilye yok

[size=15pt]saygılarımla[/size]

gereğinin yapılmasını arz ederim

Ynt: bu forumda

Bu onursal üyelik nedir, nasıl hakedilir bilmiyorum ama foruma 9750 küsür mesaj yazan, popülerliği 300e yaklaşmış biri herhalde bu ünvanı haketmiş demektir. Yönetimin işine karışmak gibi olmasın, sadece şahsi fikrimi söyledim.

ersanakyai link=topic=25659.msg212078#msg212078 date=1252259691' Alıntı:
Bu onursal üyelik nedir, nasıl hakedilir bilmiyorum ama foruma 9750 küsür mesaj yazan, popülerliği 300e yaklaşmış biri herhalde bu ünvanı haketmiş demektir. Yönetimin işine karışmak gibi olmasın, sadece şahsi fikrimi söyledim.

aynen öyle ....

ersanakyai link=topic=25659.msg212078#msg212078 date=1252259691' Alıntı:
Başta yaşı sitenin çoğunluğundan büyük üyelere,biraz da herkes onunla konuşurken dikkat etsin,daha saygılı davranılsın diye verilmişti.Ama seçilirken sadece yaş unsurunun önemli olmadığını gördük yakın bir zaman önce.
Ayrıca diyebilirsin abi sen 18 yaşındasın niye onursal üyelik diye,ben geçen sene bazı sebeplerden dolayı siteye fazla giremedim,yöneticiydim.Siteyle ilgilenemediğim için yöneticilik görevime bir süre ara verdim,böyle durumu olan arkadaşlar onursal üye konumuna geçiyo.

Muhtara gelince o gönüllerin onursalı :D

ÇağRı link=topic=25659.msg212326#msg212326 date=1252336562' Alıntı:
Başta yaşı sitenin çoğunluğundan büyük üyelere,biraz da herkes onunla konuşurken dikkat etsin,daha saygılı davranılsın diye verilmişti.Ama seçilirken sadece yaş unsurunun önemli olmadığını gördük yakın bir zaman önce.
Ayrıca diyebilirsin abi sen 18 yaşındasın niye onursal üyelik diye,ben geçen sene bazı sebeplerden dolayı siteye fazla giremedim,yöneticiydim.Siteyle ilgilenemediğim için yöneticilik görevime bir süre ara verdim,böyle durumu olan arkadaşlar onursal üye konumuna geçiyo.

Muhtara gelince o gönüllerin onursalı :D
len işinin başındakı adam çekemiyorum desene sunu ;D

ÇağRı link=topic=25659.msg212502#msg212502 date=1252359945' Alıntı:
Millet gerçek mutar,gerçek muavin sonra sen de posta koy benim haberim olmadı seçimden falan diye yakında nail abi alır muhtarlığı senden haberin olsun ;D
adamın bana baksana sen arkamda ıhtıyar heyetınden ozan ve okay abı var muhtarım dedım okadar :D