12 metrelik yılan Edirne sazlıdere

Ynt: 12 metrelik yılan Edirne sazlıdere

12 de yok 8 de yok o yılan .... iki , ii bucuk metre anca.... yani benim görüntüden anladığım kadar .... ama engerek bu yılan .. dehşet zehirli cinsinde...

okkangal link=topic=25707.msg212393#msg212393 date=1252348096' Alıntı:
12 de yok 8 de yok o yılan .... iki , ii bucuk metre anca.... yani benim görüntüden anladığım kadar .... ama engerek bu yılan .. dehşet zehirli cinsinde...
yakından cekım yapılmıs banada okadar gelıyo abii ama tv yebıle cıktı 12 metre dıye 12 m olmasa bile 8 rahat vardır

kofalcalimuhammet link=topic=25707.msg212396#msg212396 date=1252348218' Alıntı:
yakından cekım yapılmıs banada okadar gelıyo abii ama tv yebıle cıktı 12 metre dıye 12 m olmasa bile 8 rahat vardır

işte bak tv anında abartır .... iyi bilirim ben onları :) bu kuyruk şekli itibari il engerek yılanı ... 12 metresi olmaz ki dünyada traopik bölgeler haricinde pekte görülmez o büyüklükteki yılanlar ....

okkangal link=topic=25707.msg212398#msg212398 date=1252348364' Alıntı:
işte bak tv anında abartır .... iyi bilirim ben onları :) bu kuyruk şekli itibari il engerek yılanı ... 12 metresi olmaz ki dünyada traopik bölgeler haricinde pekte görülmez o büyüklükteki yılanlar ....
doğru söylüyosun abı ama herkesde 12 diyo bnde babaannemden duydum :D nettede bulunca attım

Yılanın yanında başlayan '1-2 metre boyunda' tarzındaki tartışmalar, haber merkezine ulaşana kadar 12 metreye kadar çıkmışa benziyor. Görüntülerde yılanın boyunu belli edecek hiç bir nesne yok. Abartmayı seven bir millet olduğumuz kesin ama bu haber biraz fazla abartı olmuş.

Güney Amerikada yakalanan aşağıdaki yılan bile 9 metre boyunda ve 220 kilo ağırlığında bir anakonda iken Türkiye'de 12 metrelik bir yılanın bulunması pek de mümkün gelmiyor bana.

arkadaşlar bu yılan bizim köyden topragım ama arkadaşlar 12 metre yalan degil bizim köyde var abartılma yalan degil işin dogrusu o bi çoban görmüş bi araba üstünden geçmiş ve ölüm fln yok bizim köy mezarlıgında kaldıgı söleniyor ve gündüzleride baraja iniyormuş o sırada çoban görmüş abartma degildir

tümosancı sefa link=topic=25707.msg212650#msg212650 date=1252416438' Alıntı:
arkadaşlar bu yılan bizim köyden topragım ama arkadaşlar 12 metre yalan degil bizim köyde var abartılma yalan degil işin dogrusu o bi çoban görmüş bi araba üstünden geçmiş ve ölüm fln yok bizim köy mezarlıgında kaldıgı söleniyor ve gündüzleride baraja iniyormuş o sırada çoban görmüş abartma degildir
bu yılan şu an kesın ölmüştür aga çünkü can cekısıyo vıdeoda her mezarlıkta buyuk yılanlar oluyo bızım burdada var